1398/11/30
salamup.ir
nashrkhabar.ir

دست ایران باز و پر است/ حضور حماسی مردم نشانه مردمی بودن انقلاب است

24 بهمن 1393 کد خبر : 988613654

به گزارش نارخبر، حجت الاسلام علی بدرخانی ، امام جمعه موقت ساوه با تشکر از  جضور حماسی مردم در صحنه های حساس کشور گفت:با حضور مردم در راهپیمایی22 بهمن‌ بار دیگر عزت ،اقتدار نظام اسلامی واراده مردم  در دفاع از انقلاب اسلامی و مقابله با دشمنان اسلام نمایش داده شد.

وی با اشاره به این که مردم در 36 سال اخیر همواره پشتیبانی و حمایت خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی ثابت کرده اند، اظهار کرد: آنان در تمامی شرایط حساس کشور حامی انقلاب بوده اند و در این راه از نثار جان نیز دریغ نکرده اند.

حجت الاسلام بدرخانی حضور مردم را نشانه مردمی بودن انقلاب داتست و افزود: امسال نیز همانند 35 سال گذشته از هر گروه، صنف و  قشری از پیر تا خردسال حضور داشتند .

 

وی با اشاره به پرتاب چهارمین ماهواره ایرانی اظهار کرد: پرتاب ماهواره فجر با موشک ماهواره بر ایرانی نمونه ای از توان متخصصان داخلی است و در صورت به کار گرفتن این الگو در سایر بخش ها می توانیم موفق باشیم.

امام جمعه موقت ساوه با اشاره به بیان رهبر معظم انقلاب گفت: مردم نشان دادند که دست ایرانیان خالی و بسته  نیست و با دست پر در مذاکرات حاضر می شوند.

وی ادامه داد: سران  آمریکایی علت حضور ایران در مذاکرات را فقط تحریم می دانند در صورتی که ایران با اطمینان از حق خود دفاع می کند.

 

حجت الاسلام بدرخانی حمایت از تولید داخلی با اتکا به منابع داخلی و بهره مندی از دانش روز را راهی برای تحقق اقتصاد مقاومتی دانست.

وی پیشرفت های علمی و فناوری در علوم پزشکی ، هسته ای ، نانو  و نظامی را نمونه ای از موفقیت های نظام اسلامی عنوان کرد .

 
تگها: امام جمعه موقت ساوه, انقلاب اسلامی, حجت الاسلام علی بدرخانی, ساوه, اخبار ساوه ماهواره فجر, پیام 22 بهمن ساوه, مذاکرات هسته ای, حمایت ایرانی, دست باز ایرانی

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر