1397/09/26
salamup.ir
nashrkhabar.ir

اولین بخش شیمی درمانی در ساوه افتتاح شد

25 بهمن 1393 کد خبر : 988613659

به گزارش نارخبر، دکتر جلیل کوهپایه زاده سرپرست دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت: با صرف هزینه ای بالغ بر سه میلیارد ریال، بیمارستان شهید مدرس ساوه مجهز به بخش روانپزشکی و بخش شیمی درمانی شد. 

وی افزود: بخش روان و اعصاب این بیمارستان شامل 12 تخت می باشد که 6 تخت برای خانم ها و 6 تخت برای آقایان در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه بخش روان و اعصاب زیر نظر سه متخصص روانپزشکی فعالیت می کند ، ادامه داد: این بخش مجهز به تجهیزات درمانی لازم شده است و همچنین دارای بخش غذاخوری و ورزش بیماران می باشد. 

دکتر کوهپایه زاده در خصوص بخش شیمی درمانی گفت: این بخش شامل 18 تخت و تجهیزات مورد نیاز می باشد.

 

 سرپرست دانشکده علوم پزشکی ساوه در ادامه تصریح کرد: با افتتاح این دو بخش بیماران سرطانی نیازمند شیمی درمانی و بیمارانی که مشکلات اعصاب و روان برای آنان بوجود آمده است می توانند بدون مراجعه به شهرهای اطراف مانند تهران ، قم و یا مرکز استان ،خدمات لازم اولیه را دریافت کنند.

 در این مراسم افتتاحیه معاون استاندار مرکزی و فرماندار ساوه، نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولین شهرستانی و همچنین سرپرست و مسئولین دانشکده علوم پزشکی ساوه حضور داشتند.

افتتاح اولین بخش شیمی درمانی ساوه

انتهای پیام/

 
تگها: بخش شیمی درمانی, سرپرست دانشکده پزشکی ساوه, جلیل کوهپایه زاده, بخش اعصاب و روان ساوه, شهلا میرگلوبیات, روانپزشکی, نماینده مردم ساوه وزرندیه مجلس, ساوه, اخبار ساوه

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر