1397/09/28
salamup.ir
nashrkhabar.ir

کارگاه اشتغال زندانیان ساوه افتتاح شد

13 اسفند 1393 کد خبر : 988613788

به گزارش نارخبر، سالن کارگاه انجمن حمایت از زندانیان شهرستان ساوه با حضور رئیس کل دادگستری استان مرکزی ، نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس  ، مدیر کل فنی و حرفه ای استان ، فرماندار ،دادستان و دیگر مسئولین قضایی و اجرایی این شهرستان در محل زندان ساوه افتتاح شد.

خشایار جمشیدی مدیر کل زندان های استان مرکزی گفت : با توجه به ضرورت توسعه اشتغال زندانیان و افزایش سطح درآمد انجمن حمایت از زندانیان این شهرستان جهت کمک به خانواده زندانیان نیازمند  بخشی از پروژه نیمه تمام زندان شهرستان ساوه در قالب ساختمان کارگاهی تجهیز و به بهره برداری رسید.

 وی اظهار کرد: این کارگاه با تأمین اعتبار و همکاری انجمن حمایت از زندانیان شهرستان ساوه و با هدف ایجاد اشتغال جهت زندانیان رأی باز این زندان در 1500متر مربع زیر بنای مفید احداث و تجهیز شد.

جمشیدی با اشاره به ساخت چند کارگاه در سایر شهرستان ها، افزود: با راه اندازی این طرح زمینه اشتغال تعداد 100 نفر از زندانیان این شهرستان فراهم می شود .

در حاشیه این مراسم مسئولین حاضر از طرح های دست احداث این زندان از جمله طرح توسعه این زندان بازدید کردند و رئیس کل دادگستری استان مرکزی در ملاقات حضوری با زندانیان به پیگیری مشکلات قضایی آنها پرداخت .

گفتنی است دفتر حمایت از زندانیان ساوه در خیابان شریعتی ساختمان آزمایشگاه پارس واقع است.

کارگاه کار زندانیان ساوه

کارگاه کار زندانیان ساوه

انتهای پیام/

 

برگرفته از سایت اداره کل زندان های استان مرکزی
تگها: حمایت از زندانیان ساوه, کارگاه اشتغال زندانیان ساوه, ساوه, اخبار ساوه, حمایت از زندانیان, خشایار جمشیدی, دادگستری, مدیر کل زندان های استان مرکزی, شهلا میرگلوبیات

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر