1398/03/01
salamup.ir
nashrkhabar.ir

اولین کاروان راهیان نور نوروزی ساوه اعزام شد

19 اسفند 1393 کد خبر : 988613826

بازدید ار مناطق جنگی مقصد سفرهای نوروزی ساوجی ها است

به گزارش نارخبر، سرهنگ مجید احمدجعفری فرمانده ‌سپاه ناحیه ساوه گفت: مناطق عملیاتی جنوب کشور میزبان سفرهای نوروزی بیش از 1500 نفر از ساوه ای ها در قالب کاروان های راهیان نور و سفرهای شخصی است.

وی با اشاره به اعزام کاروان90 نفری امروز به این مناطق اظهار کرد: 1200 نفر در سه مرحله عمومی، انفرادی و خانوادگی در روز‌های 19 و ۲۹ اسفندماه امسال و ۵ فروردین ماه سال آینده به مناطق عملیاتی جنگی جنوب کشور اعزام می‌شوند. 

وی با اشاره به برنامه‌های راهیان‌نور افزود: بازدید از مناطق عملیاتی فتح المبین، هویزه، دهلاویه، فکه، چزابه و شلمچه و شرکت در مسابقات فرهنگی و مراسم معنوی از جمله این برنامه ها هستند.

 

احمدجعفری بیان کرد: در دوران دفاع مقدس افراد بسیاری به سبب رسیدن به اهداف مقدس جان خویش را برای دین، کشور و وحدت ملی فدا کردند که باید تلاش شود ‌این مهم را در جامعه به ویژه برای نسل جوان بیان کنیم و در جامعه به عنوان یک ارزش نهادینه شود.

وی ادامه داد: برگزاری یادواره ها و اردوهای راهیان نور سبب پیوند بین نسل های بعدی انقلاب با نسل اول است و همچنین سبب آشنایی اقشار مختلف بخصوص نسل جوان با مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس‌ و فداکاری های رزمندگان اسلام و ارزش‌های دفاع مقدس می‌شود.ن نور یک حرکت ارزشمند است که باعث تقویت عزت نفس و بالا بردن بینش سیاسی و اعتقادی جوانان می شود و فرصت مغتنمی برای زنده نگه داشتن ارزش های والای دوران دفاع مقدس است.

انتهای پیام/
تگها: مناطق جنگی کشور, سفرهای نوروزی ساوه, مناطق عملیاتی در نوروز, سرهنگ مجید احمدجعفری, راهیان نور, فرمانده ‌سپاه ناحیه ساوه, ساوه, اخبار ساوه

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر