1398/11/30
salamup.ir
nashrkhabar.ir

شهرداری آخرین بازی را باخت / شهرداری از لیگ برتر سقوط کرد

22 اسفند 1393 کد خبر : 988613854

به گزارش نارخبر، تیم فوتسال شهرداری ساوه در آخرین بازی خود در لیگ برتر فوتسال کشور مقابل تیم حفاری اهواز 2 بر صفر بازی را باخت و سقوط کرد.

در این بازی حساس سعید کرمی و مهران عالیقدر 2 گل حفاری را وارد دروازه شهرداری ساوه کردند تا بازیکنان شهرداری نتوانند به وعده عیدی چند میلیون تومانی امیدی داشته باشند.

شهرداری ساوه در صورت برد این بازی 24 امتیازی می شد و با کسب 3 امتیاز بازی ناتمام با شهروند ساری می توانست امیدوار به بقا در لیگ باشد.

تیم شهرداری از سال 1390 به لیگ برتر راه یافت و  رده دهم ، بهترین رده ای بود که توانست در لیگ برتر فوتسال کشور بدست آورد .

با پیروزی 3 بر صفر مقاومت البرز در مقابل شهروند ساری این تیم کم هزینه 27 امتیازی شد و در لیگ ماند.

امسال این تیم ساوه ای با سرمربیگری رضا عقابی شروع کرد ولی بعد از کسب نتایج ضعیف دست به تغییر زد و محمود خوراکچی سرمربی شد که اعتصاب بازیکنان ساوه ای را در پی داشت و مجبور شد در نیم فصل چند بازیکن از جمله شاپا برزیلی را جذب کند البته در هفته های آخر نتایج امیدوارکننده ای کسب کرد ولی با باخت امروز تمام برنامه های این تیم با شکست مواجه شد و به همراه تیم پایاسازه تبریز به دسته پایین تر سقوط کرد.

حال سوال های بی جواب زیادی از اعضای شورای اسلامی شهر ساوه باقی می ماند که در مجالی دیگر پرسیده می شود.

انتهای پیام/

 
تگها: فوتسال شهرداری ساوه, اخبار ساوه, نادر محمدی مدیرعامل شهرداری ساوه, سقوط شهرداری ساوه, ساوه, فوتسال ساوه, سازمان لیگ, شهروند ساری, حفاری اهواز

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر