1399/03/10
salamup.ir
nashrkhabar.ir

وظیفه دولت پاسخگویی به اعتماد مردم است/ مسئولین به مردم بدهکار هستند

12 فروردین 1394 کد خبر : 988613952

در گفتگو با خبرنگار نارخبر، شهلا میرگلوبیات نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس گفت: مسئولین با انتخاب مردم در جایگاهی قرار گرفتند که شاید شایسته ترین نبودند ولی منتخب مردم بودند پس باید نهایت تلاش را برای خدمت به مردم به کار بگیرند.

میرگلوبیات با اشاره به شعار سال اعلام شده توسط رهبر معظم انقلاب مبنی بر"دولت و ملت، همدلی و هم زبانی" اظهار کرد: مردم با آگاهی و بصیرت بالا در همه صحنه های مهم و حساس کشور حاضر بودند و به وظیفه خود عمل کردند و دولت هم وظیفه دارد با خدمت گذاری بیشتر اعتمادساز باشد.

وی افزود: خدمت به مردم باید سرلوحه کار مسئولین باشد زیرا انجام پروژه های مهم نیازمند حضور و مشارکت مردم است.

وی با اشاره به مذاکرات هسته ای ایران گفت: رهبر معظم انقلاب و مردم پشتوانه اصلی تیم مذاکره کننده هستند و حمایت آنها موجب قدرت چانه زنی بیشتر می شود.

 

میرگلوبیات با اشاره به آغاز فاطمی سال 94 گقت: در سال گذشته با مسایل اقتصادی و فرهنگی مواجه بودیم و امسال که مزین با ایام مذهبی شد باید با توسل به ائمه اطهار(ع) و اطلاع از واقعیت زندگی مردم به بهترین نحو ممکن خدمت رسانی کرد.

وی ادامه داد: خدمت به مردم همراه با اخلاق خوش و دلسوزانه لازم است زیرا مسئولین به مردم بدهکار هستند و وظیفه دولت پاسخگویی به اعتماد مردم است.

انتهای پیام/
تگها: میرگلوبیات, شهلا میرگلوبیات, نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس, وظیفه دولت, وظیفه مردم, اخبار ساوه, ساوه, شعار سال 94

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر