1399/04/23
salamup.ir
nashrkhabar.ir

تعداد بالای ثبت نامی نشان از اعتماد به سلامت انتخابات دارد/ شورای نگهبان با کسی تعارف ندارد

11 دی 1394 کد خبر : 988615817

به گزارش نارخبر، حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی امام جمعه ساوه گفت: ثبت نام نفرات زیاد در انتخابات را فال نیک می گیریم زیرا ثابت کرد شعار تقلب در انتخابات 88 یک ماجراجویی کذب بود ولی ثبت نام مجدد بعضی رد صلاحیت شده های قبلی نیز  مشکوک است.

وی با اشاره به ترفند هزینه سازی برای شورای نگهبان اظهار کرد: قصد دارند آمار رد صلاحیت ها را بیشتر کنند ولی شورای نگهبان تعارف ندارد و هرکسی صلاحیت ندارد رد صلاحیت می شود به خصوص کسانی که با چندین محکومیت قضایی مجدد ثبت نام کردند.

امام جمعه ساوه افزود: اگر شنیدید بنده از کسی در انتخابات حمایت می کنم باور نکنی ممکن کسی را نشناسم و عکس مشترکی بیندازد دلیل بر حمایت نیست.

 

وی با تقدیر از مردم و مسئولین به خاطر برپایی سالگرد حماسه 9دی بیان کرد: در 9دی مردم به پا خواستند تا جریان فتنه را محکوم کنند منظورم اصلاح طلبان  نیستند زیرا آنهایی که از فتنه گران اعلام برائت کردند جزو بدنه انقلاب اسلامی هستند.

حسینی با اشاره به موضع گیری خوب رییس جمهور افزود: 9 دی ، روز دفاع ملت ایران از خاندان رسالت، دفاع از نظام، قانون و دفاع از ولایت فقیه و ولی فقیه بود.

وی در خصوص شبهه افکنی سران فتنه گفت: بعضی ها شبه می افکنند که چرا سران فتنه را محاکمه نمی کنند با توجه به خسارات مالی و جانی که اقدامات آنها وارد کرد اگر آنها محاکمه شوند حکمشان سنگین تر از وضعیت فعلی است.

امام جمعه ساوه ادامه داد: مردم از فتنه 88 ناراحت هستند و دلیل اینکه مرگ بر آمریکا می گویند همین فرصت طلبی آمریکا برای تضعیف و فتننه گری در ایران است.

 

وی با اشاره به سالگرد شهدای هویزه بیان کرد: به خاطر خیانت بنی صدر و بعضی عوامل نفوذی جمعی از جوانان دانشجو به محاصره نیروهای عراقی درآمدند و به صورت مظلومانه به شهادت رسیدند.

حسینی هشدار داد: باید مراقب عوامل نفوذی بود که اگر به مقامی برسند می توانند از پشت خنجر بزنند و فساد آنها مردم را بد بین می کند.

 

وی با اشاره به هفته نهضت سوادآموزی گفت: بی سوادی ریشه بسیاری از مشکلات و گرفتاری ها است این لایحه خصوصی سازی مقوله آموزش و پرورش مخاف قانون اساسی و سند تحول است خصوصی سازی در صنایع و اقتصاد امکان پذیر است ولی امر آموزش  پرورش وظیفه حکومتی است.

 

امام جمعه ساوه با اشاره به نقض برجام توسط آمریکا بیان کرد: رهبر معظم انقلاب بارها نسبت به آمریکایی ها ابراز بی اعتمادی کردند ذخایر اورانیوم را بردند و راکتور اراک در حال تغییر است ولی آنها تحریم های جدید حتی بر علیه گردشگران خارجی در ایران وضع می کنند .

وی از رییس جمهور به خاطر تاکید بر حق ایران در توسعه توان موشکی و دفاعی تشکر کرد.

انتهای پیام/

 
تگها: صلاحیت انتخابات, حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی, انتخابات مجلس, امام جمعه ساوه, حسینی, اخبار ساوه, ساوه, نارخبر ساوه, شورای نگهبان

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر