1397/03/02
salamup.ir
nashrkhabar.ir

نوک پیکان فعالیت های جنگ نرم و نفوذ اخلاقی، جوانان هستند

29 دی 1394 کد خبر : 988615925

به گزارش نارخبر، حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی امام جمعه ساوه گفت: هدف و نوک پیکان فعالیت های جنگ نرم و نفوذ اخلاقی، جوانان جامعه هستند.

وی ادامه داد:  آسیب های اجتماعی زیادی پیش روی نوجوانان و جوانان قرار دارد پس نوجوانان و جوانان باید آگاه بوده و برای شناخت راه درست از نیروی فکر و خرد خود استفاده کنند.

 

حسینی بیان کرد: یکی از شایع ترین راه های تبلیغی در این زمینه " استفاده از تفکر همرنگی با جماعت" است که نوجوان احساس کند همه جماعت در یک مسیر هستند در صورتی که جامعه دارای تنوع فرهنگی و اجتماعی است و انسان باید با تفکر و زیرکی راهی را انتخاب کند که در هر دو دنیا سعادتمند شود.

وی افزود: در اسلام هیچ گاه این تفکر مورد تایید نبوده است بلکه اسلام همواره انسان را به تعقل و تفکر دعوت کرده و اطاعت و پیروی از راه درست و صراط مستقیم را مورد تاکید قرار داده است.

 

امام جمعه ساوه تاکید کرد: باتوجه به توسعه استفاده از فضاهای مجازی و شبکه های اجتماعی سرعت انتقال مطالب بین جوانان افزایش یافته است.

وی افزود : باید توجه کرد که همه مطالب منتشر شده در این فضاها صحت ندارد لذا نباید تحت تاثیر تبلیغات دشمن قرار بگیرید بلکه باید با مطالعه و مشورت با افراد مطمئن و با استفاده از عقل برای شناخت حقیقت تلاش کند.

 

 

وی تصریح کرد: جوانان باید چالش ها و آسیب ها را شناسایی کرده و در برابر آن ها شیوه رفتاری مناسب اتخاذ کنند.

 
تگها: حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی, امام جمعه ساوه, اخبار ساوه, ساوه, نارخبر ساوه, هدف نفوذ فرهنگی

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر