1397/03/31
salamup.ir
nashrkhabar.ir

آخرین مهلت ثبت نام کاروان پیاده حضرت معصومه (س)

29 دی 1394 کد خبر : 988615934

به گزارش اختصاصی نارخبر، کاروان پیاده زائران ساوه تحت عنوان از کریم اهل بیت (ع)(مسجد امام حسن مجتبی(ع) ) تا کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) امسال نیز همچون گذشته پذیرای علاقمندان این سفر سخت وشیرین معنوی است.

 

به گفته خادم این کاروان پیاده که ما را از ذکر نامش منع کرد مهلت ثبت نام این کاروان تا 29 دی 94 و حرکت صبح 30دی 94 از مقابل کریم اهل بیت مسجد امام حسن مجتبی (ع) واقع در خیابان دکتر شریعتی است.

 

وی گفت: متقاضیان می توانند جهت اطلاع از ظرفیت ثبت نام و اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09194551949 تماس برقرار و یا در هنگام نمازمغرب و عشا به این مسجد مراجعه کنند.

خادم کاروان افزود: این زیارت معنوی  و مردمی به مدت دو روز با حضور 240 نفر از علاقمندان با همکاری خوب مسوولین استان قم و مرکزی برگزار می شود.

 

وی با اشاره به اعلام آمادگی سایر شهرستان ها بیان کرد: شهرستان های دیگر نیز اعلام آمادگی کردند ولی به علت کمبود امکانات تنها توانستیم جهت حضور 40 نفر از علافمندان شهرستان زرندیه هماهنگی کنیم.

خادم کاروان با تشکر از همکاری اداره اوقاف و امورخیریه ساوه به خصوص امامزاده سید اسحاق(ع) ادامه داد: این عزیزان یک روز زودتر از زرندیه حرکت می کنند و شب در شبستان امامزاده سید اسحاق(ع) اسکان می یابند تا به همراه کاروان ساوه به سمت قم حرکت کنند.

 

 این بانوی کریمه در سال 201 هجری قمری در اثر جنایات سربازان مامون که به کشتار نزدیکان امام رضا (ع) دست زدند در ادامه مسیر وصال با برادرش از سمت ساوه وارد قم شد و تنها هفده روز با تحمل رنج بیماری و دوری نزدیکان در قيد حيات بود و سپس دعوت حق را لبيک گفت و به سوي بهشت برين پرواز کرد.

 

عکس سال گذشته را در زیر مشاهده کنید.

کاروان پیاده ساوه

کاروان پیاده ساوه

کاروان پیاده ساوه

کاروان پیاده ساوه

کاروان پیاده ساوه

کاروان پیاده ساوه

انتهای پیام/
تگها: کاروان پیاده ساوه, ثبت نام کاروان پیاده حضرت معصومه (س), آخرین مهلت ثبت نام, اخبار ساوه, ساوه, نارخبر ساوه, امامزاده سیداسحاق(ع), کاروان پیاده زرندیه

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر