1397/10/28
salamup.ir
nashrkhabar.ir

انتخابات مظهر آزادی یک ملت است/ در برابر قلدری آمریکا کوتاه نمی آییم

22 بهمن 1394 کد خبر : 988616144

به گزارش نارخبر، حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی سخنران راهپیمایی 22 بهمن در ساوه گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، حدود38 انتخابات برگزار شده است در واقع انتخابات مظهر آزادی یک ملت است.

 

وی با تاکید بر اهمیت حفظ انقلاب افزود: دشمنان حضور شما را در صحنه های مختلف راهپیمایی و انتخابات رصد می کنند، حضور هر نفر ایرانی در انتخابات از موشک سخت تر بر قلب دشمن می نشیند.

 

امام جمعه ساوه با اشاره بر لزوم استقامت در برابر زورگویی ها اظهار کرد: امروز بعضی سعی دارند القا کنند دوران انقلاب و انقلابی گری تمام شده است اینها خودشان تمام شده اند و انقلاب با روحیه استقلال طلبی و اتحاد مردم باقی می ماند.

 

وی ادامه داد: اقتدار ایران اسلامی را می توان در دستگیری ذلت بار سربازان آمریکایی دید در حالی که همان زمان اوباما در حال سخنرانی درباره قدرت نظامی آمریکا بود.

 

حجت الاسلام حسینی بیان کرد: کسی باور نمی کرد یک پیرمرد بدون امکانات دنیایی، با توکل به خدا بتواند نظام وابسته شاهنشاهی را ساقط کند و حکومت اسلامی تشکیل دهد، کاری کند که نام انقلاب اسلامی، پشت دشمنان را در دنیا به زمین زند.

 

وی با اشاره به اهداف امام راحل افزود: ایشان برای احیای دین خدا و استقلال کشور انقلاب کردند در سفر اخیر نخست وزیر یونان به ایران، رهبر معظم انقلاب به نخست وزیر یونان تاکید کردند یونان و اروپا نیز باید در تصمیم گیری از آمریکا مستقل شوند.

 

سخنران راهپیمایی 22 بهمن در ساوه گفت: بعضی ها می خواهند مردم را ناامید کنند و استقلال را انزوا معنی کنند در صورتیکه ما مخالف انزوا بوده و به دنبال ارتباط با کل دنیا هستیم ولی با کشور حرام زاده اسراییل و قلدر آمریکا مقابله می کنیم و کوتاه نمی آییم.

 

وی ادامه داد: در این بحث هسته ای بعضی ها آن را فتح الفتوح می دانند در صورتی که هزینه های زیادی دادیم در همین برجام 2 نفر از بازرسان فرانسوی و آمریکایی که از پارچین بازدید کردند جاسوسی می کردند بعد ما حق تداریم بگوییم " مرگ بر آمریکا"

 

امام جمعه ساوه بیان کرد: انتخابات پیش رو بسیار سرنوشت ساز است نماینده شایسته می تواند منشا خیلی از خیرات شود زیرا بر امور مهم کشور مانند قوه مجریه و مقننه  نظارت دارند تا جلوی فساد را بگیرند و کارها به درستی انجام شود.

 

وی تصریح کرد: اگر نماینده اصلح را نمی شناسید از معتمدین بپرسید حزبی و فامیلی رای ندهید تا منجبر به خیانت شود من در 25 سال حضورم در این دیار، مردم ساوه را ولایتمدار دیدم باید نماینده شما هم تراز ساوه باشد.

 

حجت الاسلام حسینی با اشاره به اهمیت انتخابات مجلس خبرگان افزود: مجلس خبرگان در لحظه سرنوشت ساز انتخابات رهبر مهمترین نقش را دارند.

 

وی خطاب به مسئولین گفت: قوه مجریه زیاد وقت خود را درگیر انتخابات و بازی های سیاسی نکند و بیشتر برای خدمت به مردم وقت بگذارد.

 

امام جمعه ساوه افزود: رقابت انتخابات بعد از چند هفته تمام می شود ولی بعد از انتخابات، اتحاد و رفاقت برای خدمت به مردم باید باشد هر کسی دنبال تفرقه باشد صدای اسراییل و آمریکا است که مردم آن را خفه می کنند.

 

انتهای پیام/
تگها: انتخابات مجلس 7اسفند, اهداف انقلاب, اخبار ساوه, ساوه, نارخبر ساوه, راهپیمایی 22 بهمن, حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی, امام جمعه ساوه

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر