1398/04/31
salamup.ir
nashrkhabar.ir

رشته تربیت بدنی در دانشگاه آزاد واحد سما ساوه تدریس می شود

25 بهمن 1394 کد خبر : 988616176

به گزارش نارخبر، مسابقات انتخابی تیم‌های ورزشی رشته‌های والیبال، فوتسال و آمادگی جسمانی استان مرکزی با حضور تیم‌هایی از اراک و ساوه در دو بخش برادران وخواهران در شهرک دانشگاهی خاتم‌الانبیاء(ص) دانشگاه آزاد اسلامی ساوه  برگزار شد.

در افتتاحیه این مسابقات محمدحسین فراهانی معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد ساوه گفت: باید ورزش را در جامعه خود نهادینه کنیم و همه آحاد مردم ورزش را جدی بگیرند.

 وی در ادامه افزود: برای همگانی کردن ورزش باید ورزش قهرمانی نیز تقویت شود و ورزشکاران با اخلاق و رفتار پهلوانی الگویی برای مردم باشند.

فراهانی جامعه ورزشی را جامعه‌ای بانشاط و زنده خواند و گفت: دانشجویان جوان سما برای اول شدن در دنیا هیچ چیز کم ندارند و با مدیریت و برنامه‌ریزی صحیح باید به آنان کمک کنیم تا در میدان‌های ورزشی بدرخشند.

 

به نقل از ایسنا، معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد ساوه در ادامه به اخذ مجوز رشته تربیت بدنی در سما ساوه اشاره کرد و افزود: امید است که با ثبت نام دانشجویان این رشته و امکانات خوب مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی و سما شاهد درخشش دانشجویان در عرصه‌های ملی و بین‌المللی باشیم.

پس از برگزاری مسابقات در بخش خواهران دانشجویان سمای واحد ساوه در رشته های والیبال و آمادگی جسمانی مقام برتر مسابقات را بدست آوردند و در بخش برادران دانشجویان ساوه‌ای در رشته های فوتسال و والیبال مغلوب تیم اراک شدند.

 
تگها: رشته تربیت بدنی ساوه, مسابقات دانشجویی, دانشگاه آزاد واحد سما ساوه, اخبار ساوه, ساوه, نارخبر ساوه

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر