1398/04/31
salamup.ir
nashrkhabar.ir

برد قاطع تیم فوتسال شهرداری در قزوین / برد دانشگاه آزاد، مانع از صعود رده شهرداری شد

12 اسفند 1394 کد خبر : 988616293

به گزارش نارخبر، عباس محمدیاری رییس هیئت فوتبال ساوه در گفتگو با خبرنگار نارخبر گفت: تیم فوتسال شهرداری ساوهدر یک بازی حساس هفته سیزدهم مسابقات لیگ دسته اول فوتسال کشور با وجود برد قاطع در برابر تیم کشاورز قزوین نتوانست از رده سوم جدول جدا شود.

 

وی با اشاره به رقابت حساس دیگر این گروه در اهواز افزود: در صورتی که تیم صدر نشین زاگرس می توانست در مقابل تیم دانشگاه آزاد امتیاز بگیرد تیم شهرداری می توانست در رده دوم جدول قرار بگیرد ولی تیم دانشگاه آزاد با تقویت خود در نیم فصل دوم به خوبی تا صدر جدول در این هفته حساس پیشرفت کرد.

 

محمدیاری اظهار کرد: این تیم ساوجی حاضر در لیگ اول فوتسال کشور که سابقه حضور در لیگ برتر دارد در مقابل تیم کشاورزی قرار گرفت که در صورت کسب نکردن سه امتیاز بازی مجبور بود با لیگ دسته اول خداحافظی کند. 

 

محمدیاری با بیان اینکه کسب3 امتیاز این بازی تیم شهرداری را در کورس صعود نگه داشت شرح داد: این تیم ساوجی در نیمه اول با فاصله سی ثانیه دو بار دروازه میزبان را به گل بست تا با برتری به رختکن برود.

 

رییس هیئت فوتبال ساوه ادامه داد: اما تیم جوان کشاورز در آغاز نیمه دوم با زدن یک گل موفق شد اختلاف را کاهش دهد اما این گل ماندنی نبود و بازیکنان شهرداری، خیلی زود به گل سوم دست یافتند تا بار دیگر بر بازی مسلط شوند و با ایجاد موقعیت های فراوان نتیجه بازی را به ۶-۱ برسانند در ادامه قزوینی ها به فکر جبران افتاده و دو گل زدند تا بار شکست کمتر شود، در نهایت این بازی با برتری 6 بر 3 به نفع شهرداری ساوه به اتمام رسید و کشاورز با لیگ دسته اول خداحافظی کرد.

 

محدیاری با تحلیل جدول گروه ب گفت: در حال حاضر تیم دانشگاه آزاد تهران با 28 امتیاز و بازی آسانی که دارد تا حد زیادی خیالش از صعود راحت است ولی تیم های 26 امتیازی زاگرس خوزستان و شهرداری ساوه باید با زدن گل های بیشتر و برتری گلی نسبت به هم صعود خود را قطعی کنند.

 

گفتنی است تیم سن ایچ ساوه دیگر تیم حاضر در این مسابقات نیز در رده دوم جدول گروه خود قرار دارد.

انتهای پیام/
تگها: نمایندگان فوتسال ساوه, شهرداری ساوه, سن ایچ ساوه, عباس محمدیاری, اخبار ساوه, ساوه, نارخبر ساوه, دانشگاه آزاد, اخبار ساوه, ساوه, فوتسال ساوه, کشاورز قزوین

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر