1398/03/01
salamup.ir
nashrkhabar.ir

400نفر زائر ساوه ای به مناطق راهیان نور می روند

21 اسفند 1394 کد خبر : 988616331

 نارخبر، اردوهای زیارتی راهیان نور در طی بیش از یک دهه  فعالیت، توانسته است موجب آشنایی بسیاری از خانواده ها با شرایط سخت مناطق جنگی و رشادت ها و فداکاری های رزمندگان اسلام شود.

 

تعطیلات نوروزی  از ایام پر سفر سال برای ایرانی ها است که بسیاری از آنها در قالب کاروان راهیان نور به صورت خانوادگی عزم سفر به کربلای ایران و دیگر مناطق عملیاتی جنوب می کنند.

 

سرهنگ مجید احمد جعفری فرمانده ناحیه ساوه در گفتگو با نارخبرگفت: در ایام عید نوروز امسال، 400نفر ازساوه در قالب اردوهای راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می‌شوند.

 

 وی با اشاره به اعزام اردوهای راهیان نور در ایام عید نوروز سال ۹۵افزود: ناحیه ساوه طبق روال هرساله خود و برنامه ریزی های سالانه، وظیفه اعزام بالغ بر 400نفر را در طول عید نوروز به مناطق عملیاتی جنوب در قالب اردوهای راهیان نور دارد.

 

وی با اشاره به مناطق مورد بازدید زائران ساوجی از مناطق عملیاتی جنوب کشوراظهار کرد : فکه، هویزه، طلاییه، فتح المبین، دهلاویه، چزابه، شلمچه، اروندکنار و منطقه عملیاتی والفجر 8 مناطق مورد بازدیدزائران ساوجی در این اعزام ها خواهد بود.

 

جعفری شرح داد: آشنایی با رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان اسلام در دوران جنگ تحمیلی، بازخوانی وصیت نامه ها و خاطرات شهدا و چگونگی انجام عملیات های این دوران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه از اهداف اصلی اعزام کاروان های راهیان نور است.

 

وی افزود: کاروان های راهیان نور فرصت مناسب و مغتنمی برای تعمیق باورهای انقلاب و ارزش‌های شهدا در بین نسل‌های جوان جامعه بوده و این امر به تقویت روحیه ایثار و استکبارستیزی آنها کمک می کند.

 

جعفری با تأکید بر برگزاری اردوهای راهیان نور خاطرنشان کرد: امنیت و آسایش امروز ما مرهون شهیدان و رزمندگان و از خود گذشتگی شهیدان است و ما باید همیشه قدردان آنان باشیم چراکه اگر این ایثارگران و از خودگشتگی رزمندگان نبود امروز ما در امنیت نبودیم.

انتهای پیام/
تگها: سرهنگ مجید احمد جعفری, فرمانده ناحیه ساوه, اردوهای راهیان نور, نارخبر ساوه, اخبار ساوه, ساوه

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر