1398/02/02
salamup.ir
nashrkhabar.ir

عمل به وصیتنامه پدر را به سید حسن توصیه می کنم/ به جای تخریب ، توانایی خود را عرضه کنید

21 اسفند 1394 کد خبر : 988616332

به گزارش نارخبر، حجت الاسلام سیدابراهیم حسینی امام جمعه ساوه در خطبه های نماز جمعه ساوه گفت: به سید حسن آقای خمینی توصیه می کنم به وصیت پدر بزرگوارشان عمل کنند زیرا به قول حاج احمد آقا خمینی فرزند عزیر امام راحل خیر دنیا و آخرت در حرکت خط رهبری است و هرکسی از مسیر رهبری دور شود، مطرود ملت است.

وی با اشاره با اشاره به ایام سالگرد درگذشت فرزند امام (ره) افزود: حاج احمد آقا در بخشی از وصیتنامه به فرزندانش بخصوص سید حسن توصیه کرده است: «به حسن و برادرانش اين توصيه را مي‌نمايم كه هميشه سعي كنند در خط رهبري حركت كنند و از آن منحرف نشوند كه خير دنيا و آخرت در آنست و بدانند كه ايشان موفقيت اسلام و نظام و كشور را مي‌خواهند.هرگز گرفتار تحليل‌هاي گوناگون نشوند كه دشمن در كمين است!» 

امام جمعه ساوه  بیان کرد: این فرزند دلبند رهبر کبیر انقلاب همیشه در خط امام و رهبرمعظم انقلاب بودند و به دیگران هم پیروی از این خط را توصیه می کردند.

وی بابیان اینکه تخریب دیگران بی خلاقی است ادامه داد: به جای تخریب دیگران، توانایی خود را عرضه کنید، تخریب شورای نگهبان و سایر ارکان برخلاف مصلحت نظام است.

حسینی اظهار کرد: در دیدار اخیر رهبری با خبرگان تاکید بر تفکر انقلابی، کار انقلابی و مداومت بر انقلاب بود و رهبر معظم انقلاب دغدغه دارند که خدای نکرده دشمن از اختلاف ها سوءاستفاده کند و موجب شادی دشمن شویم.

وی با اشاره به کارشکنی های غرب در اجرای کامل تعهدات برجام گفت: راه نجات ما از لوزان و ژنو نمی گذرد و انجام سفرهای خارجی و خرید تولیدات آنها راهگشای مشکلات اقتصادی مردم نیست.

امام جمعه ساوه افزود: بعضی ها تا اسم آمریکا را می شنوند آب دهانشان راه می افتد و نمی دانند که همان کشوری است که دستش به خون جوانان ما قبل و بعد از انقلاب آلوده است.

وی با اشاره به آزمایش موشک های بالستیک و دقیق ایران در چند روز اخیر بیان کرد: این آزمایش ها برای جنگ طلبی نیست بلکه کسب آمادگی و نشان دادن آن برای ترس دشمنان از ایران سربلند اسلامی است.

حسینی تصریح کرد: ما در امور دفاعی کشور با هیچ کسی معامله نمی کنیم و از کسی اجازه برای ارتقا توان دفاعی کشور نمی گیریم، این مملکت علوی است و با تمام توان ، جان و مال خود از کشور و ناموسش دفاع می کند.

وی به ایام فاطمیه نیز اشاره کرد و ضمن تسلیت این ایام و بیان احادیثی از پیامبر اکرم(ص) بر اهمیت محبت حضزت زهرا(س) تاکید کرد و از مردم ولایتمدار ساوه درخواست کرد تا روز یکشنبه به مسجد انقلاب برای عزاداری پرشور تجمع کنند.
​انتهای پیام/
تگها: وصیت به سید حسن خمینی, حجت الاسلام سیدابراهیم حسینی, خطبه های نماز جمعه ساوه, امام جمعه ساوه, نارخبر ساوه, اخبار ساوه, ساوه

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر