1398/03/01
salamup.ir
nashrkhabar.ir

اقتصاد مقاومتی در عمل اجرایی شود

6 فروردین 1395 کد خبر : 988616421

به نقل از نارخبر ، حجت الاسلام علی بدرخانی امام جمعه موقت ساوه در خطبه های اولین نماز جمعه سال 95 ساوه گفت: امیدواریم امسال که به نام " اقتصاد مقاومتی؛ اقدام وعمل" توسط رهبر معظم انقلاب نامگذاری شده است دولت و ملت با هم دلی و مدیریت جهادی، اقدام واقعی کنند تا اقتصاد مقاومتی در عمل اجرا شود.

وی با اشاره به نام گذاری سال های گذشته افزود: با بررسی این نام ها به خواسته رهبری برای حل مشکلات اقتصادی مردم از طریق اعتماد به دانش و توان متخصصان داخلی می رسیم البته اقتصاد مقاوم می تواند تعامل خوبی هم در دنیا از دریچه اقتدار داشته باشد.

بدرخانی افزود: در سال های گذذشته در راستای مفاد اقتصادمقاومتی تلاش هایی توسط مسئولین دیده شده است ولی هنوز مشکلات  اقتصادی در زندگی مردم وجود دارد که درسال جدید باید کار جدی شود.

امام جمعه موقت ساوه بیان کرد: نباید در مواجهه با شرایط سخت دنیای استکبار و زورگویی روزافزون آنها از خود ضعف نشان دهیم  بلکه با پیروی ازبیانات رهبر معظم انقلاب و عزم ملی باید مشکلات را برطرف کرد.

وی با تبریک مجدد بهار طبیعت تاکید کرد: ائمه اطهار (ع) بخصوص حضرت علی (ع) در روایاتی عید را روزی دانستند که معصیت نشود پس روزی که معصیت نکنیم برای مسلمانان عید است.

​انتهای پیام/
تگها: اقتصاد مقاومتی اجرایی, حجت الاسلام علی بدرخانی, خطبه های اولین نماز جمعه, مشکلات واقعی مردم, امام جمعه موقت ساوه, نارخبر ساوه, اخبار ساوه, ساوه

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر