1398/05/28
salamup.ir
nashrkhabar.ir

فرماندار ساوه: منصوری نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس دهم شد

11 اردیبهشت 1395 کد خبر : 988616670

به گزارش نارخبر از ستاد انتخابات حوزه انتخاباتی ساوه و زرندیه، محمد بهاروند معاون استاندار مرکزی و  فرماندار شهرستان ویژه ساوه گفت:  در انتخابات مجلس شورای اسلامی که در روز جمعه در حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه برگزار شد جمع آرای ماخوذه در این حوزه انتخابیه 69936 بود که محمدرضا منصوری با کسب 36 هزار و 264 رای نفر اول شد.

 

وی ضمن تشکر از حضور مردم در پای صندوق های اخذ رای افزود: در اجرای ماده 24 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده 72 آئین نامه اجرایی آن ، به اطلاع کلیه اهالی حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه می رساند شهلا ميرگلوی بيات نیز با کسب 31962 رای نفر دوم این دور از انتخابات مجلس دهم در حوزه انتخابی ساوه و زرندیه شد.

 

بهاروند با اشاره به ماده 68 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی وارده در فرم 78 بیان کرد: از تاریخ انتشار این آگهی به مدت دو روز هیات اجرایی مرکز حوزه انتخابیه در محل فرمانداری شهرستان ساوه برای قبول شکایت آماده هستند.

 

وی با تشکر از اصحاب رسانه در پوشش اخبار و ترغیب مردم در حضور حداکثری افزود: بر طبق تبصره های 1 ، 2 و 3 ماده مذکور کسانی که از نحوه برگزاری انتخابات شکایت دارند نیز می توانند ظرف هفت روز از تاریخ اخذ رای شکایت مستند خود را به دبیرخانه شورای نگهبان نیز تسلیم دارند که در صورت نبود  دلیل و مدرک تا افترا نشود.

 

انتهای پیام/

 
تگها: انتخابات ساوه و زرندیه, محمد رضا منصوری نماینده مردم ساوه و زرندیه مجلس دهم, فرماندار ساوه, نارخبر ساوه, اخبار ساوه, ساوه, محمد بهاروند

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر