1397/10/28
salamup.ir
nashrkhabar.ir

به مالک زمان برای فتح آخرین خیمه دشمن باید کمک کرد/ دشمن شناسی و دشمن ستیزی نشانه انقلابی بودن است

17 اردیبهشت 1395 کد خبر : 988616717

به گزارش نارخبر، حجت الاسلام طائب رئیس قرارگاه عمار در گردهمایی سیاسی فرهنگی حکمت مطهر به مناسبت هفته معلم و هفته عقیدتی سپاه پاسداران در سالن اجتماعات سپاه ناحیه ساوه گفت: مالک اشتر سردار رشید اسلام فقط ساعتی با غلبه کامل بر دشمن مکار معاویه فاصله داشت ولی گاهی اوقات مانع تراشی و تفرقه موجب می شود تاریخ تغییر کند و ظالم از شکست نهایی فرار کند باید در عصر حاضر همانطور که شهید مطهری فرمود" یزید زمانت را بشناس" باید با شناخت یزید و معاویه زمان به مالک اشتر زمان برای فتح خیمه آخر کمک کرد.

 

وی با اشاره به شبهه افکنی و تفرقه در بین مسلمانان افزود:حرکت پیامبر اکرم(ص) با یک نفوذ دچار تخریب شد و زحمات بسیار و آزار فراوانی در دوران رسالت خود کشیدند، سال گذشته  رهبر معظم انقلاب در خصوص نفوذ بسیار تذکر دادند و دو نکته در سال گذشته بسیار مورد تاکید ایشان قرار گرفت، یکی بحث نفوذ و دوم انقلابی بودن.

 

وی با اشاره به نگرانی رهبر معظم انقلاب در خصوص نفوذ و تاکید ایشان بر لزوم انقلابی ماندن اقشار مختلف جامعه بویژه مجلس خبرگان، مجلس شورای اسلامی و طلاب افزود: ما از اول انقلاب با مسئله نفوذ درگیر بودیم و ضربه های بسیاری در این رابطه خوردیم. برای مثال همین شهدای والامقام مانند شهید مطهری و رجایی و بهشتی توسط همین نفوذی ها شهید شدند.

حجت الاسلام طائب ساوه

وی با بیان اینکه نفوذ کار دشمن است، اظهار کرد: وقتی دشمن دست به نفوذ می زند یعنی در جایی گیر کرده و نمی تواند ادامه دهد و راه حل را نفوذ می بیند.

 

رئیس قرارگاه عمار افزود: دشمن در برابر ما کم آورده است و شاهد به هدف رسیدن ماست. از طرفی اخیرا دیده می شود که حتی در خصوص شعار ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند هم تردید ایجاد کرده اند، این شعار ستون فقرات انقلاب است اگر این شعار را کنار بگذاریم هدفمان را کنار گذاشته ایم و هدف اصلی ما رساندن پرچم این انقلاب به دست صاحب واقعی آن حضرت امام زمان(عج) است.

 

حجت الاسلام طائب تصریح کرد: اهالی کوفه نامه نوشتند و از امام حسین(ع) دعوت کردند که به کوفه بیاید ولی قبل آن که عبیدالله را بیرون کنند از امام دعوت کردند و ایشان آمدند. مردم که قدرت عبیدالله را بیشتر دیدند و از این قدرت ترسیدند امام را تنها گذاشتند.

 

وی افزود: در انقلاب هم وقتی مردم شاه را بیرون کردند امام خمینی(ره) آمدند. این را بدانید که امام زمان(عج) دیگر تجربه امام حسین(ع) را تکرار نمی کند یعنی اگر او را به کوفه دعوت کنیم و در کوفه عبیدالله باشد او نمی آید، اول باید کوفه را از عبیدالله ها خالی کنیم بعد از ایشان دعوت کنیم.

 

وی با بیان اینکه ایشان قرار است در مکه ظهور کنند پس کوفه مکه است و در ابتدا باید آنرا از عبیدالله های زمان خالی کنیم افزود: پادشاهان عربستان بسیار بدتر از عبیدالله هستند. آنها به دنبال قتل همه ایرانی ها هستند و حاضرند هر کاری برای نابودی ایرانیان انجام بدهند.

 

وی افزود: رهبر انقلاب چند روز قبل در جمع معلمان فرمودند باید قدرتمند بشویم در حدی که از ما بترسند و جرات مقابله با ما را نداشته باشند، اگر می خواهیم امام زمان(عج) را دعوت کنیم باید آنقدر قدرتمند شویم که حتی از اسم ما هم بترسند.

 

حجت الاسلام طائب در ادامه افزود: انسان انقلابی در برابر انسان غیر انقلابی قرار می گیرد. قبل از انقلاب روحانیت مان دو دسته بود آخوند انقلابی و آخوند غیرانقلابی فرق این دو با هم این بود که آخوند انقلابی علیه شاه حرف می زد و افشاگری می کرد، اما آخوند غیرانقلابی با دشمن کاری نداشت. باید شمر زمانمان را بشناسیم یعنی دشمن شناسی و دشمن ستیزی را مد نظر قرار دهیم.

 

وی با بیان اینکه وقتی حضرت آقا فرمودند من انقلابی ام دیپلمات نیستم یا مجلس خبرگان باید انقلابی باشد یعنی اتفاقی قرار است بیفتد، یعنی این دشمن ستیزی در حال از تب و تاب افتادن و پاک شدن از ذهن هاست.

 

وی با بیان اینکه اگر مرگ بر شاه نمی گفتیم از زیر سایه ظلم خارج نمی شدیم گفت: اگر دشمن ستیزی نباشد توحید ما همان توحید بعد از پیامبر خواهد شد. همه ما از طریق امام زمان آزمایش می شویم. دست از جنگ با آمریکا و اسرائیل جنایتکار برداشتن به معنای دست کشیدن از امام زمان(عج) است و اگر ما دشمن ستیزی نکنیم یعنی از امام زمان(عج) غافل شده ایم.

 

در پایان این مراسم از 16 نفر از مربیان عقیدتی، هادیان سیاسی و مربیان تربیتی تجلیل شد.
تگها: نشانه انقلابی بودن, اخبار ساوه, حجت الاسلام طائب, نارخبر ساوه

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر