1397/03/02
salamup.ir
nashrkhabar.ir

تقاطع غیرهمسطح شهید چمران هم تراز با پروژه های بزرگ سطح کشور است / القا ئات منفی و ناامیدی موجب کاهش توان کاری می شود

4 خرداد 1395 کد خبر : 988616847

جوادی شهردار ساوه

 

به گزارش نارخبر، کامران جوادی شهردار ساوه در آیین بهره‌برداری از تقاطع غیرهمسطح شهید چمران ساوه گفت: این تقاطع غیرهمسطح عظیم ترین پروژه شهری ساوه است که قابل رقابت با پروژه های بزرگ سطح کشور است و صرفا از طریق بودجه شهرداری  و بدون هیچ بودجه دیگری احداث  شده است.

 

وی با گلایه از مخالفت ها و القائات منفی افزود: بعضی ها با بالا بردن هزینه های طرح، القا ناامیدی، القا جانمایی اشتباه پل موجب کاهش توان کاری می شدند.

 

شهردار ساوه بیان کرد: در صورتی که بیشترین تصادفات در این تقاطع بود و ما بر اساس افق  50 سال آینده شهری ساوه برنامه ریزی کردیم.

 

وی افزود: بعشی القا می کردند که از کیفیت کار کم شده است تا در 3 خرداد بهره برداری کنند ولی اسناد آزمایش های مکانیکی موجود است و همزمان توانستیم چندین پروژه دیگر شهری مانند پارک و سالن ورزشی در این مدت 15 ماه اجرایی کنیم.

 

جوادی اظهار کرد:عدم ضرورت آن و عدم به روز بودن پروژه از سوی برخی مطرح می شد درصورتی که در اجرای این طرح از تکنیک مدرن پل سازی مورد استفاده  در کلانشهر تهران استفاده شده است.

 

شهردار ساوه افزود: مدیریت علمی و خروج از مدیریت سنتی، اساس کار شهرداری است و به همه منتقدین و مخالفین اجرای این طرح می گویم که با انجام مطالعات کامل و قانونی در مسیر توسعه شهر گام بر می داریم.

 

وی با اشاره به مشخصات تقاطع غیرهمسطح شهید چمران گفت: این پروژه با صرف اعتبار 13 میلیارد  و 500 میلیون تومان ظرف مدت 450 روز کاری براساس برنامه زمان بندی اعلام شده با سه لاین حرکتی رفت و برگشت در بالای پل و پائین پل  و 8 ستونساخته شده است.

 

جوادی با اشاره به کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی زیرگذر شهید رجایی گفت: این پروژه نیز با اعتباری بالغ بر 11 میلیارد تومان بطول 600 متر و در کمتر از 400 روز به بهره برداری می رسد.

 

 

 هاشم زال رئیس شورای اسلامی شهر ساوه نیز در این آیین گفت: نظارت بر عملکرد و کارکرد مدیریت شهری از وظایف اصلی شوراها است که در سایه نظارت مناسب بر مجموعه مدیریت شهری و نگاه علمی شهردار توانستیم با تشکیل کمیته خرید در شهرداری و مدیریت هزینه‌ها شاهد اجرای چنین پروژه‌ عظیمی در سطح شهر ساوه شویم.

 

وی افزود: اولین پروژه ای بود که سر موعد افتتاح شد و موجب بازسازی اعتماد عمومی مردم نسبت به مسئولین شهری شد که پروژه ها در حداقل زمان ممکن و با مدیریت هزینه ها اجرا می شود.

 

رئیس شورای اسلامی شهر ساوه بیان کرد: در سال گذشته بیشترین پروژه های سطح استان مرکزی به شهرستان ساوه تعلق داشت که افتتاح پیاده راه امام، احداث پنج سالن ورزشی، ایستگاه سیم تریل، ساختمان جدید آتش نشانی، بازپیرایی پارک‌ها، احداث مرکز پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و فضای سبز شهری و ندامتگاه ساوه از مهمترین پروژه ها بود.

 

وی با اشاره به تحریم ها افزود: تحریم های ظالمانه تاثیری در اجرای پروژه‌های شهری ساوه نداشته و با انضباط مالی، مدیریت هزینه ها و کسب منابع مالی بیشتر، پروژه ها با شتاب بیشتر یکی پس از دیگری تعریف و اجرا می‌شود.

انتهای پیام/
تگها: شورای ساوه, تقاطع غیرهمسطح شهید چمران ساوه, کامران جوادی, شهرداری ساوه, نارخبر ساوه, اخبار ساوه, ساوه, بزرگترین پروژه شهری شهرداری

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر