1399/04/23
salamup.ir
nashrkhabar.ir

غرب به 10 درصد تعهداتش در برجام عمل کرد، ایران 100درصد/ برجام چهره پنهانی دشمن را برملا کرد

28 خرداد 1395 کد خبر : 988617012

به گزارش نارخبر، حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی امام جمعه ساوه در خطبه های نمازجمعه گفت: ایران به تمام تعهداتش در برجام عمل کرد ولی آنها به 10درصد عمل کردند و 2هزار توافقنامه در عمل اثری نداشته است درواقع برجام چهره پنهانی دشمن را برملا کرد.

 

وی با تاکید براینکه به دولتمردان بدبین نیستیم افزود: اما به تعهدات آمریکا اعتماد نداریم، آقای ظریف بعضی خطوط قرمز بیان شده توسط رهبری را رعایت نکردند، حالا شاهد هستیم که ترامپ شعار می دهد در صورت انتخاب به عنوان رییس جمهور آمریکا، توافق برجام را پاره می کند که جواب رهبری کوبنده بود که فرمودند ما توافقنامه را آتش می زنیم.

 

حجت الاسلام حسینی با اشاره به تاکیدات رهر معظم انقلاب بر اقتصاد مقاومتی بیان کرد: عمل به اقتصاد مقاومتی و اتکا به تولید و سرمایه داخلی، نسخه شفابخش توسعه همه جانبه در کشور است.

 

وی افزود: اقتصاد مقاومتی نکات مهمی دارد که در صورت تحقق کامل آن، دردهای پیدا و پنهان اقتصاد کشور از راه اصولی درمان می شود.

 

امام جمعه ساوه اظهار کرد: ملت ولایی ایران اسلامی با عدم اتکا بر افکار پلید و شیطانی دشمنان و القائات کثیف بدخواهان نظام، مستکبران را به زانو درآورده است.

 

وی ادامه داد: آمریکا بدعهدی کرد و برخی دولت های غربی با اتخاذ سیاست های خصمانه همراهی کردند تا مشخص شود نمی توان به آنها اعتماد کرد.

 

امام جمعه ساوه شفاف سازی و برنامه ریزی اقتصادی و عملی دولتمردان و همراهی ملت را برای کاهش نارسایی های معیشتی و اقتصادی مردم توصیه کرد.

 

وی با اشاره به اهمیت کشاورزی گفت: کشاورزی از مولفه های اصلی تثبیت اقتصادی است و باید منابع آبی و زمینی حفاظت شود ولی با کشاورزانی که هدفشان تولید است و 40سال از زمین کسب روزی می کردند با انعطاف بیشتری صحبت شود.

 

خطیب نماز جمعه ساوه افزود: نباید گفته رهبری بر برخورد با زمین خوران و کوه خواران بازیچه ای برای برخورد با خرده کشاورزان شود بلکه باید با دانه درشت ها و کسانی که زمین خوار و کوه خوار عمده هستند در اولویت برخورد شود.

 

وی با اشاره به برگزاری مراسم روز شهرستان ( سالگرد شهید چمران) تصریح کرد: شهید چمران الگوی آزاد مردی، متانت و مصداقی بارز از فرهیختگی علمی است و افتخار ایران و شهر ولایت مدار ساوه است که باید سیرهزندگی این شهید بزرگوار بررسی و شاسانده شود.

 

 

انتهای پیام/

 
تگها: غرب به 10 درصد تعهداتش در برجام, ایران, اقتصاد مقاومتی, برجام چهره پنهانی دشمن, نارخبر ساوه, اخبار ساوه, ساوه

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر