1398/05/28
salamup.ir
nashrkhabar.ir

بوکسور ملی پوش ساوجی به حمایت نیاز دارد/ اعزام به مسابقات بین المللی درانتظار حمایت مردم و مسوولین

15 تیر 1395 کد خبر : 988617132

به گزارش نارخبر، عدم حمایت از ورزشکاران برای اعزام به مسابقات بین المللی و هزینه کرد شخصی قهرمانان برای افتخار آفرینی داستانی است که گاه به گاه شنیده می شود ولی این بار همت مردمان یک شهر آخر داستان را تغییر می دهد.

 

قهرمان داستان ما وقتی از مسئولین نا امید شد به مردم ورزش دوست و خبرنگار نارخبر ماجرا را گفت و با همت مردم و پیگیری دوستان اتفاقات خوبی رقم خورد که در ادامه بخوانید.

 

بهادر کرمی بوکسور ملی پوش ساوه

 

بهادر کرمی مشت زن ملی پوش که به تازگی در مسابقات بوکسور اصفهان قهرمان شد به خبرنگار نارخبر گفت: اینجانب بهادر کرمی بوکسور وزن 69کیلوگرم استان و کشور، بیش از 12سال سابقه فعالیت در رشته بوکس و قهرمانی در مسابقات کشوری، ملی و بین المللی دارم.

 

وی افزود: از همان ابتدای شروع ورزش در سن 13سالگی سراغ رشته بوکس  به علت علاقه زیاد رفتم و 12سال بدون حامی و پشتیبان توانستم در عرصه های قهرمانی ملی و بین المللی خوش بدرخشم.

 

کرمی بیان کرد: چهار دوره قهرمان کشور در رده سنی جوانان و بزرگسالان، قهرمان منطقه یک کشور، دو دوره قهرمان مسابقات بین‌المللی و در مجموع قهرمانی در هزاران رقابت چند جانبه داخلی از سوابقم است.

 

وی افزود: چهار دوره عضو تیم ملی بزرگسالان و جوانان کشور، دو سال عضو تیم تهران و توابع تهران و عضو تیم فرمانداری زاهدان در لیگ کشوربودم و

در لیگ های باشگاه های همدان، قم، تهران و توابع و استان سیستان و بلوچستان شرکت کردم.

 

مسابقات بوکس استان مرکزی قهرمانی بهادر کرمی ساوه

این مشت زن 69 کیلوگرم که تنها نماینده استان مرکزی و جزو 4 نماینده اعزامی ایران است، اظهار کرد: مسابقات اوکراین ترنومنت بین المللی آسیایی،اروپایی است و از سطح بالایی برخوردار است چون قطب های بوکس دنیا از جمله روسیه، اوکراین، آذربایجان و... حضور دارند.

 

وی با گلایه از قول ها و عدم عمل به آن در طول سالیان ورزشی اش افزود: فدراسیون متاسفانه بودجه ای برای مسابقات به این مهمی ندارد و این تیم با هزینه خود در این ترنومنت بین المللی مانند بقیه موارد حضور پیدا می کند ، شورای شهر هم در جلسه ای قول مساعدت دادند ولی هنوز هیج اقدامی نشده است.

 

قهرمان مشت زنی کشور با تشکر از آقای ترکمنی و سایر بزرگان بابت تلاش برای تهیه هزینه مسابقات و اقدام نارخبر برای پیگیری گفت: اگر اجازه بدهید مختصری حرف دلم را بزنم، بنده از کسانی که قدرت حمایت دارند نماینده مجلس، شورای شهر و ...خواهشمندم فقط یکبار برای امتحان هم شده حامی بنده شوند، مسابقات زیادی در راه است مخصوصا مسابقات آسیایی، حمایت و هم دلی از شما و مدال و قهرمانی از بنده حقیر.

 

دعوتنامه رسمی مسابقات اکراین در زیر آمده است.

دعوتنامه مسابقات بوکس اکراین

 

 

با حمایت ورزش دوستان پرچم ایران به اهتزاز در می آید

ترکمنی به خبرنگار نارخبر گفت: در گروه همدلی تصمیم بر اشتراک در افتخار آفرینی پهلوان بهادر گرفته شد چون حامی مالی نداشتند و شماره حساب از وی گرفته شد و از علاقمندان درخواست همکاری شد که جا دارد از آقایان اقبالی و سید محمدی بابت پیش قدم شدن تشکر کنم.

 

وی با اشاره به تاریخ 24تیرماه به عنوان روز اعزام  افزود: هزینه مورد نیاز 5 میلیون تومان است که ان شاءالله با حمایت ورزش دوستان و افتخار آفرینی پهلوان بهادر، شاهد نواختن سرود ملی و اهتزاز پرچم پرافتخار کشورمان همراه با اشک شوق و غرور ساوجی ها می شویم.

 

 

خبر حمایت شورای شهر در حین مصاحبه

 

در همین حین مصاحبه بود که حاضران نسبت به عدم حمایت این ورزشکار توسط شورای شهر ساوه گلایه کردند و گفتند: مگر هرسال چند نفر از ساوه به مسابقات بین المللی اعزام می شود عمده بودجه ورزشی به فوتبال سرازی شده است و حاضر نیستند از این قهرمان حمایت کنند.

 

یکی دیگر از حضار نیز بیان کرد: در مورد قهرمان عزیزمان، ایشان هزینه سفر اسکان و تمرین و دیگر موارد را بلاعوض می بایست دریافت کنند که باید فدراسیون را مجاب به همکاری کرد.

 

 

با تماس فرخ از حضار مصاحبه، سید مجید ابطحی عضو شورای شهر پایبندی به وعده داده شده را اعلام کرد و گفت: یک و نیم میلیون تومان حتمی کمک می شود.

 

گفتنی است با توجه به عدم تامین کامل هزینه مسابقات تلاش های خبرنگار نارخبر و سایر بزرگواران برای اعزام این ملی پوش ادامه دارد و امیدواریم با مساعدت بیشتر مسوولین مبلغ پنج میلیون تومان فراهم شود تا این قهرمان بدون دغدغه فکری به تمریناتش ادامه دهد.

 

جهت هماهنگی برای کمک و دریافت شماره حساب به نام خود ورزشکار(بهادر کرمی) با مدیر کانال تلگرام نارخبر(narkhabar2030@) تماس بگیرید.

انتهای پیام/
تگها: مسابقات بین المللی بوکس, هزینه اعزام مسابقات بوکس, بوکسور ملی پوش ساوه, بهادر کرمی, شورای شهر ساوه, حمایت مردمی از ورزشکار, مشت زن ملی پوش, نارخبر ساوه, اخبار ساوه, ساوه

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر