1398/11/30
salamup.ir
nashrkhabar.ir

شب پرحادثه در محور مواصلاتی ساوه/ 11 تصادف در 12 ساعت رخ داد

16 تیر 1395 کد خبر : 988617148

به گزارش نارخبر، با آغاز تعطیلات عید سعید فطر، آمار سفرهای برون شهری ایرانیان افزایش یافت و محور ساوه نیز که یکی از اصلی ترین راههای مواصلاتی کشور است همزمان با افزایش سفرها شاهد 11 مورد تصادف بود.

 

عباس خیراندیش مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی ساوه گفت: 24 مصدوم و یک فوتی حاصل یازده مورد تصادف در تمام محور های ساوه در شب گذشته بود.

 

وی افزود: از ساعت هشت شب سه شنبه تا ساعت هشت صبح امروز، یازده مورد تصادف در کل محورهای مواصلاتی ساوه و زرندیه موجب مصدومیت 24 نفر و فوت یک نفر شد.

 

وی بیان کرد: برای امداد رسانی به مصدومین سیزده آمبولانس از 115 و یک آمبولانس از هلال احمر به محل های حادثه اعزام شدند و تکنسین های اعزامی بعد ازانجام اقدامات اولیه امدادی و درمانی 10مصدوم را به بیمارستان شهید مدرس ، سه مصدوم را به بیمارستان شهید چمران ساوه و 11مصدوم به بیمارستان شهدای آسیابک منتقل کردند.

 

خیراندیش افزود: عدم رعایت قوانین راهنمائی و رانندگی در حوادث ترافیکی آمار بسیار بالای مصدومین و کشته ها را به وجود می آورد و ارتباطی به نوع خودرو ندارد , که مطمئنا با رعایت موارد ایمنی و راهنمائی رانندگی, شاهد کاهش این حوادث و تلفات می شویم.

انتهای پیام/اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر