1399/03/15
salamup.ir
nashrkhabar.ir

سالگرد برجام فرصتی برای مرور کارشکنی های آمریکا/رییس جمهور با برخورد با نزدیکان خود به عهدش وفا کند

25 تیر 1395 کد خبر : 988617202

به نقل از نارخبر، حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی امام جمعه ساوه در خطبه های نمازجمعه گفت: سالگرد برجام فرصتی برای مرور کارشکنی های آمریکا است که چندین تحریم علیه ما در پسابرجام صادر کردند و از دولت هم توقع داریم با تناقضات فرانسه در برخورد با تروریسم، موضع گیری سخت کند.

 

وی افزود: این اقتدار نظام و نمایش توان در شهرهای موشکی موجب کنار آمدن آنها با ما می شود وگرنه آنها با التماس کوتاه نمی آیند، فرانسه را تحویل گرفتیم ولی آنها اجازه برگزاری همایش به منافقین دادند.

 

حسینی با اشاره به 84 کشته حادثه تروریستی فرانسه بیان کرد: این حادثه حاصل حمایت از گروه های تکفیری مانند داعش در سوریه بر ضد حکومت سوریه است،

 

وی دولت را موظف به حفاظت از شرافت کشور با وجود شهیدان بزرگواری مانند بهشتی، رجایی و باهنر عنوان کرد.

 

امام جمعه ساوه با اشاره به 950 مدیر با حقوق های نجومی اظهار کرد: اینکه چند نفر استعفا داداه یا برکنار شوند و منتظر بمانیم بقیه خودشان استعفا بدهند، رسم حکومت داری نیست و از آقای منصوری نماینده مردم ساوه و زرندیه در کمیسیون صنایع و معادن مجلس می خواهم از وزیرصنعت و معدن بخاطر اینکه حقوق های بالا را رسم متعارف جهانی می داند، سوال کند.

 

وی ادامه داد: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند باید با این ظلم برخورد شود و اموال بیت المال بازگردد.

 

خطیب نمازجمعه با تحسین سخن رییس دولت مبنی بر عدم عهد اخوت با نزدیکان گفت: البته باید رییس جمهور در عمل ثابت کنند که با نزدیکان متخلف برخورد می کنند همانطور که حضرت علی(ع) در برابر زیاده خواهی برادر ایستاد.

 

وی با اشاره به کشتار سیاهپوستان در آمریکا بیان کرد: نژاد پرستی در آمریکا نظام مند است ولی بعضی در داخل با شعارهای حقوق بشر، چهره آمریکا را بزک می کنند.

 

حسینی افزود: یکهزار و 400 سال پیش اسلام نژاد پرستی را رد کرد و تقوی را برتری داد.

 

انتهای پیام/

 

 

 
تگها: کارشکنی پسابرجام آمریکا, سالگرد برجام, حادثه تروریسنی فرانسه, کارشکنی های آمریکا, حجت الاسلام حسینی, نارخبر ساوه, اخبار ساوه, ساوه

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر