1398/09/24
salamup.ir
nashrkhabar.ir

حقوق های نجومی به بیت المال بازمی گردد

31 تیر 1395 کد خبر : 988617246

به نقل از نارخبر، اولین جلسه شوراری اداری شهرستان ساوه با حضور محمدرضا منصوری نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس برگزار شد.


محمدرضا منصوری نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس در این جلسه گفت: به عنوان یک عضو کمیسیون اصل 90 به مردم اطمینان می دهم پیگیر موضوع فیش های حقوقی نجومی اندک مدیران هستم تا اموال بیت المال بازگردد.

 

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در عدم القا نامید به جامعه افزود: باید سالم‌سازی و پاک‌سازی محیط اجتماع از خطاهای عمومی به کمک مردم  و مسئولین اجرایی شود و مردم در جریان رسیدگی قرار بگیرند.

منصوری با اشاره به عزم مجلس برای حفظ عزت کشور بیان کرد: همانطور که رهبری نیز تاکید داشتند به آمریکا نمی توان اعتماد کرد در بحث برجام به تعهدات عمل کردیم ولی آنها مطالبات جدید دارند و به تعهدات خود عمل نمی کنند که در جلسه مجلس هشدار لازم به غرب برای آغاز مجدد پیشرفت هسته ای ایران در صورت عدم تعهد آنها داده شد.

 

وی افزود: باید قدرت بازدارندگی ایران اسلامی که از دستاوردهای دوران دفاع مقدس است حفظ شده و توانمند شویم روزی نفت ما تمام می شود اگر ضعیف بمانیم غرب هجوم بیشتری می کند که نمونه آن در لیبی و عراق شاهد هستیم.


این نماینده مجلس اظهار کرد: نبود سپر دفاعی برای یک کشور خطرناک است و دشمنان در صدد هستند تا قدرت موشکی کشورمان را تضعیف کنند اما ملت ایران ثابت کرده همیشه آماده دفاع از مرزوبوم و مبارزه با استبداد و استکبار است.

وی با بیان اینکه ممکن است شرایط سخت تر از گذشته شود، افزود: تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ایران فرصت شناخت توانمندی ها را به ما داد و  ملت ایران را مقاوم کرد و توانستیم با توانمندی رتبه های خود را در عرصه های گوناگون ارتقا بدهیم.

 

جلسه شورای اداری ساوه

 


منصوری یکی از مشکلات امروز را ضعف در سیستم آموزشی دانست و تاکید کرد: در مجلس پیگیر طرح تغییر نظام آموزش و پرورش هستم تا استعداد فرزندان در همان سنین کم شناسایی شده و آموزش های تخصصی لازم برای توانمندی را بیاموزند.

وی افزود: تغییر در طرح ملی نظام آموزش و پرورش موجب توانمند سازی سیستم تعلیم و تربیت و اصلاح و ساماندهی وضعیت اقتصادی و اجتماعی کشور می شود.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس با اشاره به مشکل کم آبی ساوه و عدم اجرای طرح انتقال آب پس از سالیان گفت: با رایزنی های انجام شده  اعتبار 600 میلیارد تومانی از طریق وزارت نیرو برای اجرای این طرح مصوب شد که 400 میلیارد تومان دیگر هم برای تکمیل نیاز است.

وی ملی شدن درآمد حاصل از عوارض را در برنامه ششم توسعه موجب کاهش انگیزه برای افزایش درآمدها دانست و افزود: این یک ضعف است و خواستار هزینه کرد عوارض و درآمدهای مالیاتی هر یک از شهرستانهای استان بطور مجزا هستم.

 

منصوری با اشاره به آمار بالای تصادفات گفت: یک و نیم میلیارد تومان برای احداث زیرگذر سه راه آوه در جاده ساوه- سلفچگان مصوب شده است و عملیات عمرانی در جاده قدیم همدان نیز آغاز شده است.

جلسه شورای اداری ساوه

انتهای پیام/

 
تگها: محمدرضا منصوری, نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس, نارخبر ساوه, اخبار ساوه, ساوه, حقوق های نجومی مدیران, تغییر نظام آموزش پرورش, کم آبی ساوه سد کوچری

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر