1397/09/28
salamup.ir
nashrkhabar.ir

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه ساوه رسما معرفی شد

26 مرداد 1395 کد خبر : 988617411

به گزارش نارخبر، پس از بازنشستگی مهندس "خاکباز" معاون سابق برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه ساوه رایزنی های بسیاری برای این پست مهم انجام شد که بالاخره پس از مدتی معاون جدید رسما با حضور معاون استاندار و فرماندار ساوه و نماینده مردم ساوه وزرندیه در مجلس معرفی شد.

 

محمد بهاروند معاون استاندار و فرماندار ساوه در آئین تودیع و معارفه معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه ساوه گفت: خدمت با تدبیر و ایجاد امید در جامعه اساس کار مسئولان باشد.

وی با تاکید بر اینکه مسئولیت در نظام اسلامی نعمتی بزرگ اما کوتاه و زودگذر است، افزود: همچنان که عمر انسان کوتاه و گذران است، عمر مسئولیت نیز کوتاه و زودگذر است.

 

حسینی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه ساوه


وی تاکید کرد: مدیران حکومت اسلامی باید در راستای سربلندی این نظام با در نظر گرفتن تقوای الهی به مردم خدمت صادقانه ارائه دهند و با تکریم ارباب رجوع و تسهیل کار مردم رضایت خدای تعالی را کسب کنند.

فرماندار ساوه از مردم به عنوان پشتوانه نظام اسلامی یاد کرد و افزود: مدیران خدمت بی‌منت را سرلوحه کار خویش قرار دهند تا فضای امید و نشاط در جامعه به سبب خدمت‌رسانی بهینه به شهروندان تقویت شود.

وی از مدیران خواست تا با خلاقیت و ابتکار جهت انجام کارهای بزرگ در حوزه استحفاظی خویش تلاش کنند و برای پیشرفت و توسعه حوزه مدیریتی خویش تلاش جدی و مضاعف داشته باشند.

بهاروند با اشاره به انتصاب معاون جدید عمرانی فرمانداری ویژه ساوه گفت: انتصاب نیروهای بومی و توانمند اساس کار فرمانداری است و در حوزه عمرانی نیز با انتخاب یک نیروی متخصص و آشنا به مسایل عمرانی و شهرسازی ساوه امید می‌رود روند توسعه‌ای این شهرستان شتاب بگیرد.

وی از معاونت عمرانی فرمانداری ویژه ساوه خواست تا کارها را براساس مطالعات علمی و فنی پیش ببرند و در حوزه طرح‌های تفصیلی و هادی براساس سیاست دولت تدبیر و امید به دنبال جلب رضایت مردم باشند.

فرماندار ساوه نظارت بر عملکرد شوراهای شهر و روستا، برنامه‌ریزی در بخش‌های اقتصادی و تولیدی، تلاش برای ارتقای فرهنگ ترافیک شهری و پیگیری تکمیل پروژه‌های عمرانی و تعریف طرح‌های عمرانی مطابق با نیاز شهری را از دیگر انتظارات از حوزه معاونت عمرانی دانست.

به گزارش ایسنا، معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری ساوه نیز تلاش برای برطرف شدن مشکلات، تلاش برای جذب اعتبارات بیشتر، تحقق اهداف دولت تدبیر و امید و اهتمام جدی در راستای تعالی نظام اسلامی را از اولویت‌های کاری خود دانست.

سیدمهدی حسینی تعامل بیشتر در بین دستگاه‌های اجرایی به منظور ارتقای سطح تصمیم‌گیری در شهرستان را از دیگر اولویت‌های کاری خود دانست و بر اتحاد بین مسئولان تاکید کرد.

در این مراسم با تقدیر از خدمات"محسن خاکباز" که به افتخار بازنشستگی نائل آمده است و تجلیل از خدمات "داوود حقیقی" سرپرست این معاونت حکم صادره از سوی استانداری مرکزی خطاب به "سیدمهدی حسینی" به عنوان معاون معاون جدید برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری ساوه به وی اعطا شد.
انتهای پیام/ایسنا
 اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر