1398/11/09
salamup.ir
nashrkhabar.ir

وام بلاعوض و تسهیلات با کارمزد پایین برای زلزله زدگان تحت حمایت

29 مهر 1392 کد خبر : 98861748

 

jpg,ایران,ساوه,خبر,جدید,اخبار,جالب,iran,زلزله,سنگک,کمیته,امداد,آخرین

سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) ساوه"محمد محمودی" در بازدید معاونت حمايت و سلامت کميته امداد کشور"محمد ذوالفقاري" ومدير کل کمیته امداد استان مرکزی"محسن ولیئی" گفت: در بازدید انجام شده مقرر شد 2میلیون تومانوام بلاعوض و 7میلیون تومان تسهیلات با کارمزد پایین برای زلزله زدگان تحت حمایت تعلق بگیرد.

 

وی بیان کرد: کمیته امداد با همکاري خيرين و نيکوکاران در مناطق آسیب دیده با حمایت از مددجویان تحت پوشش در کنار دیگر نهادهادر کار بازسازی خانه های افراد تحت حمایت مشارکت خواهد کرد.

وی گفت: از 132خانوار این روستا 56 خانوار تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) است که با حضور در اولین ساعات وقوع زلزله ،علاوه بر بازدید از شرایط مددجویان در آن روستاها، طرح نیازسنجی خانوارها انجام شد.

وی با اشاره به توزیع 900 وعده غذای گرم اظهار کرد: از ابتدای وقوع زمین لرزه همراه با توزیع غذا ،سبد کالا نیز برای خانوار های تحت پوشش در این روستا پیش بینی شده است.

وی با اشاره به تاکید فرماندار شهرستان ساوه به حفظ حرمت روستاییان گفت: برنامه ای برای تبلیغ همگانی جمع آوری کمک های مردمی نداریم و سعی در استفاده از منابع قبلی و خیرین داریم

روستای سنگک که در هفته گذشته 9 بار لرزید در 22 کیلومتری شهر غرق آباد واقع و 132 خانوار و 304 نفر جمعیت این روستا است که 70 باب از منازل غیر قابل سکونت هستند و بقیه نیز 20 درصد آسیب دیدند

 
تگها: jpg, ایران, ساوه, خبر, جدید, جالب, زلزله, سنگک, کمیته, امداد

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر