1398/03/01
salamup.ir
nashrkhabar.ir

باید صادقانه و بدون جناح نگری به مردم خدمت کرد/ مسئولین باید از ویژه خواری و سواستفاده پرهیز کنند

5 شهریور 1395 کد خبر : 988617483

 به گزارش نارخبر، حجت الاسلام محمد علی اسلامی امام جمعه موقت ساوه در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: یاید صادقانه به مردم خدمت کرد و جناح نگری و سیاسی کاری نکرد که آفت اصلی خدمت صادقانه به مردم است.


وی با تبریک هفته دولت افزود: مسئولین باید از ویژه خواری و سواستفاده از موقعیت و امتیازات خاص پرهیز کنند و در خدمت به مردم از شهیدان رجایی و باهنر الگو بگیرند.

 

اسلامی با اشاره به اهمیت نظارت بر اعمال مسئولین بیان کرد: منتقدین هم می توانند با نقد منصفانه و به دور از غرض ورزی با توجه به بیانات رهبری راهنمای مسئولین شوند.


وی با اشاره به دیدار رهبری با هیئت دولت ادامه داد: رهبر معظم انقلاب در این دیدار بر حل مشکلات اقتصادی مردم اولویت دادند و بر اجرای صحیح و کامل اقتصاد مقاومتی و برطرف کردن موانع آن به عنوان راهکار اصلی شکوفایی و مقاوم شدن اقتصاد در برابر توطئه دشمنان تاکید کردند.

 

امام جمعه موقت ساوه شایسته سالاری و درنظرگرفتن اصل تجربه و تعهد مسوولانه در کنار اعتقاد به آموزه های اسلام و ولایت فقیه را در عزل و نصب های دولتی از سوی دولتمردان و تصمیم سازان ضروری عنوان کرد.


وی با اشاره به دیدگاه امام علی (ع) گفت:  بین مردم و مسئولان باید ارتباط آسان میسر شود تا ارباب رجوع به راحتی مطالبات و خواسته های خود را مطرح کند.

 

اسلامی فضای مجازی را دیگر مسئله مهم دانست و بیان کرد: مدیریت فضای مجازی توسط مسوولین باید به گونه ای شود تا آسیب های اجتماعی جامعه به ویژه در خانواده ها کاهش یابد.


وی ضمن تبریک مناسبت روز پزشک و داروساز اظهار کرد: ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به اقشار مستضعف باید همراه با حفظ احترام و تکریم آنها باشد تا برای تامین نیازهای درمانی خود احساس حقارت نکنند.


امام جمعه موقت ساوه تثبیت امر تغدیه سالم و سلامت عمومی را با تدوین برنامه های آموزشی لازم در مدارس و مشارکت خانواده ها ضروری دانست.

انتهای پیام/اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر