1397/10/28
salamup.ir
nashrkhabar.ir

برخورد با چپاولگران بیت المال خواسته مردم است

12 شهریور 1395 کد خبر : 988617535

به نقل از نارخبر، حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی امام جمعه ساوه در خطبه های نمازجمعه این شهر گفت: مردم ایران از مسئولین می خواهند با حرام خواران و چپاولگران بیت المال برخورد کنند حتی اگر برادرشان باشد.

وی با بیان تاکید به خدمت رهبرمعظم انقلاب در دیدار دولتمردان افزود: در این دیدار از هیئت دولت خواستند که از فرصت باقی مانده از دولت دهم برای خدمت بیشتر استفاده کنند و وارد فضای انتخاباتی زودهنگام که خلاف قانون و سم برای خدمت است، نشوند.

حسینی با اشاره به تشکر رهبری از اقدامات دولت در بخش سلامت و بعضی امور اقتصادی بیان کرد: باید منصف بود و از اقدامات مثبت دولت تقدیر کرد تا تقویت شود .

وی ادامه داد: ولی در این جلسه از اقدامات فرهنگی و فضای مجازی رهبری معظم انقلاب ابراز نارضایتی کردند.

امام جمعه ساوه شرح داد: ساخت فیلم های مروج بی غیرتی و بی دینی اشتباه است، آقای وزیر چرا در مسایل فرهنگی کوتاهی می کنید.

 

وی با اشاره به فایل صوتی منتشر شده درخصوص منافقین اظهار کرد: این گروه تروریستی 17هزار هم وطن را به شهادت رساندند و حدود 30 سال پیش یک شیخ ساده لوح با سابقه مبارزاتی و علمی در فایل صوتی آنها را تطهیر کرد.

خطیب نمازجمعه ساوه افزود: آن شیخ با وجود سابقه مبارزاتی و علمی به خاطر بی بصیرتی از چشم مردم افتاد شما که دیگر سابقه ای ندارید این فایل صوتی را منتشر می کنید.

وی توصیه کرد: بزرگان انقلاب هم باید با بصیرت خود مراقب فرزندان و نزدیکان خود شوند تا صحبتی زده نشود که دشمنان طمع کنند.

 

حسینی با اشاره به ایام حج بیان کرد: کشتار حجاج از سوی آل سعود بارها در سال های مختلف تکرار شده است، امسال هم مانع از حج ایرانیان شدند تا شعار ضدطاغوت و مستکبرین"مرگ بر آمریکا" سر داده نشود.

وی افزود: مسلمانان در هر جایی باشند از ظلم و شرک اعلام بیزاری و برائت می کند.

 

امام جمعه ساوه گفت: بازرسی های نامحسوس از طریق دفتر و مومنین از ادارات مختلف داریم و در آینده نزدیک نتیجه مبارزه با فساد اداری را متوجه می شوید.

وی با اشاره به فرمانده جدید نیروی انتظامی افزود: سرهنگ اسدی هم هیچ عهدی به جز رهبری انقلاب با مسئولی ندارند و در مبارزه با فساد همکاری دارند.

 

حسینی با تبریک مناسبت ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) بیان کرد: پیامبر اکرم(ص) بر این سنت حسنه تاکید بسیاری داشتند و از سنگ اندازان در امر ازدواج جوانان بیزار بودند.

انتهای پیام/
تگها: چپاولگران بیت المال خواسته مردم, کشتار حجاج, حسینی امام جمعه ساوه, اخبار ساوه, شیخ ساده لوح

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر