1397/10/28
salamup.ir
nashrkhabar.ir

هیچ بودجه دولتی برای صنایع نداریم

26 شهریور 1395 کد خبر : 988617644

به گزارش نارخبر، وزیر صنعت، معدن و تجارت در آخرین بازدید خود از صنایع استان مرکزی به بررسی مشکلات 5 واحد صنعتی ساوه پرداخت.

 

محمدرضا نعمت‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگاران گفت: در این سفر استانی مقرر شد برای فعال شدن واحدهای تولیدی، بانک ها در تامین نقدینگی تسریع کنند چون هیچ بودجه دولتی برای صنایع نداریم و خوشبختانه اکثر صنایع بخش خصوصی هستند.

 

وی در حاشیه بازدید از پنج واحد تولیدی و صنعتی در خصوص نیاز صنایع به تسهیلات افزود: صنایع که اکثرا بخش خصوصی هستند با نظام بانکی کشور  همکاری مالی دارند و منابع مالی مورد نیاز خود را از طریق سیستم بانکی تامین می‌کنند.

نعمت زاده بیان کرد: بررسی مشکلات و فعال سازی واحدهای کوچک، متوسط و بزرگ از جمله برنامه های این سفر بود که تصمیمات لازم در جلسات تخصصی گرفته شد و از بانک‌ها انتظار اجرایی شدن مصوبات این سفر را داریم.

وی افزود: ایجاد بازار و واگذاری اجرای طرح ها به واحدهای بزرگی مانند آذر آب، ماشین سازی اراک و واگن پارس جهت رونق و تقویت زمینه صادرات از تصمیمات این سفر بود.

 

نعمت زاده وزیر صنعت در سفر ساوه


وزیر صنایع اظهار در پاسخ به زمان نتیجه بخش بودن تصمیمات اظهار کرد: با اجرایی شدن مصوبات و حل مشکلات بانکی و  تامین آب و محیط زیست صنعتگران قطعا نتیجه این سفر را لمس می کنند و قول دادیم هر ماه به استان مرکزی سفر کنیم.

وی با اشاره به سه شیفته بودن صنایع فعال ساوه گفت: صنایعی که مسائل مالی و مدیریتی خود را حل کردند با ظرفیت کامل فعالیت می‌کنند از جمله همین شرکت که در حال مصاحبه هستیم.

گفتنی است وزیر صنعت، معدن و تجارت در آخرین روز سفر خود به استان مرکزی از شرکت های "بن رو"، "کاوه فلوت"، "مقره سازی ایران"، " کالوپ" و "پاک وش" بازدید کرد.
تگها: صنایع ساوه, وزیر صنعت، معدن و تجارت, واحدهای ساوه, تصمیمات سفر نعمت زاده استان مرکزی, مشکلات صنایع, محمدرضا نعمت‌زاده وزیر, نارخبر ساوه, اخبار ساوه, ساوه

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر