1398/11/30
salamup.ir
nashrkhabar.ir

باید جوانان را با فرهنگ اسلامی و ارزش های دفاع مقدس آشنا کنیم

29 شهریور 1395 کد خبر : 988617675

گزارش نارخبر، سرهنگ پاسدار مجید احمدجعفری فرمانده سپاه ناحیه ساوه گفت: در مقابله با تهاجم فرهنگی باید جوانان خود را با فرهنگ اسلامی و ارزش های دفاع مقدس آشنا کنیم.

 

 وی به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس افزود: هفته دفاع مقدس نماد اقتدار و عظمت ملت ایران و مقاومت رزمندگان اسلام در برابر استکبار جهانی است.

 

احمدجعقری با تاکید بر لزوم انتقال حماسه آفرینی رزمندگان اسلام و ارزش های دفاع مقدس، بیان کرد: رزمندگان با روحیه شهادت طلبی تمام معادلات و محاسبات متعارف در عرصه نظامی و استراتژیک مستکبران جهانی را بر هم زدند.

 

وی هفته دفاع مقدس را تبلور ایثارگری و فداکاری ملت به‌ وی‍ژه جوانان غیور و نیروهای مسلح در مقابل متجاوزان دانست.

 

فرمانده سپاه ناحیه ساوه  اظهار کرد:  بسیج مردمی به دستور بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و ایمان و اعتقاد راسخ رزمندگان ایران به حقانیت انقلاب اسلامی به منظور دفاع از نظام جمهوری ایران در 8 سال دفاع مقدس با حضور در جبهه‌های حق علیه باطل موجب شکست توطئه‌های نظامی آمریکا و حامیانش شد.

 

وی افزود: ملت و رزمندگان ما در مقابل دنیای ظلم و جور ایستادند و با تکیه بر ایمان به خدا و با اطاعت از ولایت فقیه موجب شکست دشمن شدند.

احمدجعفری الهام و امید بخشی به مستضعفین  را از ویژگی های انقلاب اسلامی دانست و گفت: امروز شاهد هستیم ملت‌های بسیاری در نقاط مختلف جهان، با الهام از ایستادگی و مبارزات ملت ما در مقابل دشمن، قدرت و شجاعت ایستادگی در برابر دشمنان بشریت را پیدا کرده‌اند.

 

وی از هفته دفاع مقدس به عنوان تجلی ایثارگری و فداکاری ملت ایران در مقابل متجاوزان یاد کرد و افزود: در دوران غرور آفرین هشت سال دفاع مقدس، ملت قهرمان و فرزندان رشید آن با قدرت و صلابت توطئه نظامی آمریکا و حامیان او را خنثی کردند.

 

سرهنگ احمدجعفری برنامه های هفته دفاع مقدس  شهرستان ساوه را  با تاکید بر رویکرد فرهنگی و هنری برنامه‌های امسال شرح داد: گلباران گلزار شهدا، دیدار با خانواده شهدای والا مقام، برگزاری صحبگاه مشترک دانش آموزی و نیروهای نظامی و انتظامی، نمایشگاه کتاب و عکس و برگزاری همایش‌های بصیرت افزایی – روشنگری انقلاب‌گری – اعزام راویان به مدارس، اجرای نمایش خیابانی دفاع مقدس، پیاده‌روی خانواده‌های بسیج، شب شعر، برگزاری یادواره شهدا و برنامه یک مسجد، یک فرمانده و یک خاطره، دیدار با امام جمعه و برنامه های ورزشی را از برنامه‌های هفته دفاع مقدس در ساوه است.

 

انتهای پیام/

 اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر