1400/02/02
salamup.ir
nashrkhabar.ir

عصر مذاکره با کدخدا تمام شده است/ در FATF بودجه ما توسط عربستان نظارت می شود

6 مهر 1395 کد خبر : 988617726

به نقل از نارخبر، حسن عباسی تحلیلگر مسایل سیاسی در جمع ساوجی ها گفت: عصر مذاکره با کدخدا تمام شده و عصر اجرای طرح تحول بیان شده از سوی رهبر معظم انقلاب در 10 سال پیش باید آغاز شود.

 

وی در نشست فصل روشنگری افزود: جهاد در ایران دیگر جهاد اصغر نیست بلکه بر طبق بیان رهبری باید به جهادکبیر یعنی عدم پیروی از دشمن عمل کرد، اگر قرار شود بخاطر نیازمندی به سمت کفار برویم و آنها از ما با شرط و شروط تبعیت بخواهند این پاشنه آشیل ما می شود و این خط قرمز است.

 

عباسی تحلیل کرد: نظام در سال های آینده باید زایمان دردناکی کند و آن عبور از هر چه که کشور را وابسته به کفار می کند، است.

 

وی ادامه داد: جنگ مذهبی منطقه به بیان خود کارشناسان غربی طرحی برای جنگ 30ساله شیعه و سنی است تا همانند مسیحیت، نسل های جوان اسلام را قبول نکنند و سکولاریسم شروع شود، اگر این بازی به قم، ساوه و تهران رسید تعجب نکنید خطر بیخ گوش است.

حسن عباسی فصل روشنگری

این تحلیلگر مسایل سیاسی اظهار کرد: سیاست مورد نظر امام مسلمین، تحول است و این تحول در قوه ها و زمینه های مختلف فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و ... است.

 

وی شرح داد: در 140 زیر نظام طرح تحول توسط رهبری 10 سال پیش اعلام شد و کارکرد دین قسط است زیرا زیبنده حکومت اسلامی فقر، فساد، فیش های نجومی و ... نیست.

 

عباسی با اشاره به برجام گفت: آمریکا برجام را گروگان گرفته و برای اجرای آن شرایط می گذارد، خوب دولتمردان هم به راحتی کماندوهای آمریکا را آزاد نمی کردند و به بهانه رعایت سلسله مراتب، پول های  بلوکه شده را به نوبت آزاد می کردند زیرا در دیپلماسی و مذاکرات باید چیزی برای معامله داشت.

 

وی افزود: 38 سال از انقلاب گذشته است، هیچ پیامبر و امامی این مدت فرصت نداشت پس همه باید پاسخگو شویم و برای برپایی فسط کار کنیم.

 

این تحلیلگر مسایل سیاسی با اشاره به زیاده خواهی آمریکا در پسابرجام بیان کرد: آنها با توافق FATFمی خواهند پولی را که در مجلس تصویب می شود و به ایران می آید را نظارت کنند تا چقدر بودجه دفاعی می شود که عربستان سعودی با سابقه حمایت از 70 گروه تروریستی بر ما نظارت کند.

 

وی با انتقاد از دولت افزود: اولویت خرید 118 هواپما کجاست، خروج هر میلیارد دلار 100 شغل به قول خود اتحادیه اروپا از ما می گیرد در صورتی که خود ما در اصفهان شروع به تولید هواپیما کرده بودیم ولی پس از سقوط یک فروند کل خط تولید را تعطیل کردند در حالیکه همان سال ایرباس در مالزی با سرنوشت نامعلومی سقوط کرد ولی کارخانه ایرباس تعطیل نشد.

 

عباسی اظهار کرد: در سایه فرهنگ ایثار و شهادت است که امروز رزمندگان جبهه حق در کشورهای لبنان، یمن، عراق، سوریه و بحرین و نیجریه در برابر دشمن می جنگند و فراتر از مرزهای جغرافیایی از ارزش های دینی و اعتقادی خود حراست می کنند.

 

وی ادامه داد: نفس اسلام و انقلاب اسلامی ارتباط تنگاتنگی با مقوله جهاد کبیر دارد و بدین معنا که تبعیت نکردن از کفار و دشمنان مصداق واقعی جهاد کبیر است.

حسن عباسی فصل روشنگری

حسن عباسی فصل روشنگری

 

انتهای پیام/
تگها: FATF بودجه ما توسط عربستان نظارت, پایان عصر مذاکره با کدخدا, عباسی تحلیلگر مسایل سیاسی, نارخبر ساوه, اخبار ساوه, ساوه

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر