1399/03/10
salamup.ir
nashrkhabar.ir

اعتماد به بیگانگان موجب عقب ماندگی کشور می شود/ مردم خواستار برخورد با غارتگران بیت المال هستند

9 مهر 1395 کد خبر : 988617755

به گزارش نارخبر، حجت الاسلام سید ابرهیم حسینی امام جمعه ساوه در خطبه های نماز جمعه این شهر گفت: آمریکا در پسابرجام بدعهدی خود را در عمل نشان داد و مردم ایران اسلامی دریافتند که اعتماد به بیگانگان عقب ماندگی کشور را رقم می زند.

 

وی افزود: دولتمردان و سیاسیون آمریکا هر بار خلاف وعده هایی که دولت قول داده بود اظهارنظر می کنند و هردو نامزد ریاست جمهوری در دشمنی با ایران هم صدا هستند.

 

حسینی با اشاره به فیش های نجومی بیان کرد: دولت در برخورد با فیش های نجومی اقداماتی در دستور کار قرار داده است ولی در عمل باید نتیجه برخورد دیده شود.

 

وی ادامه داد: امروز سلامت اداری و اقتصادی کشور به تدبیر کارگزاران نظام وابسته است و برخورد قاطع و قانونی با متجاوزان و تضییع کنندگان حقوق بیت المال موجب اعتماد جامعه می شود.

 

امام جمعه ساوه اظهار کرد: عدالت در جامعه اسلامی خطر قرمز ندارد و همه کارگزاران و خادمان مردم باید عدالت محوری را در جامعه رعایت کنند.

وی افزود: مردم به عنوان ولی نعمتان نظام خواستار برخورد با غارتگران بیت المال هستند و در حکومت علی (ع) نیز مقابله با متجاوزان به حریم عمومی از اولویت های اداره حکومت اسلامی بود.

خطیب جمعه ساوه با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در روزهای اخیر، تصریح کرد: ایشان در توصیه اخیر خود به یکی از کاندیداهای احتمالی انتخابات، مصلحت کشور و نظام را در ورود نکردن این کاندیدا به کارزار انتخاباتی دانستند.


وی ادامه داد: قطب نمای کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، ولایت فقیه و رهنمودهای مقام معظم رهبری است و هر صدا و نغمه ای در کشور با هدف شکاف در صفوف به هم پیوسته اتحاد و انسجام ملی باشد، صدای شیطان است.
وی افزود:

حسینی با تبریک هفته ناجا گفت: امنیت عمومی و آسایش و رفاه در گرو اقتدار نیروی انتظامی است و خادمان مردم در این نهاد مقدس باید از همه توان برای خدمت به جامعه استفاده کنند.


وی با اشاره به فرا رسیدن محرم تاکید کرد: امام حسین(ع) برای احیای دین خدا قیام کرد پس باید مراقب شویم تا عملی حرام در عزاداری ها و سایر شئونات زندگی انجام ندهیم.

 

وی افزود: عزاداری برای امام حسین (ع) توصیه شده توسط ائمه اطهار(ع) است ولی پرهیز از خرافات و آزار دیگران ضروری است.

 

انتهای پیام/
تگها: غارتگران بیت المال, امام جمعه ساوه, اشاره, حسینی, فیش های نجومی

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر