1399/04/17
salamup.ir
nashrkhabar.ir

کسب رتبه جهانی کیفیت یک واحد صنعتی در ساوه

4 آبان 1392 کد خبر : 98861783

نماینده مردم شهرستان های ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت:یکی از واحدهای صنعتی نمونه  در ساوه موفق به کسب رتبه جهانی کیفیت با رعایت شاخص ها شده است.

شهلا میر گلوبیات با اشاره به این که در اختیار گرفتن بازارهای جهانی و تقویت صادرات در گرو تولید محصولات با کیفیت است، افزود:واحدهای تولیدی و صنعتی وظیفه سنگینی را در ارتباط با رعایت استانداردهای ملی وجهانی برای توسعه کشور برعهده دارند.

وی ادامه داد: تعدادی از واحدهای تولید کننده شاخص های استاندارد را رعایت می کنندکه برای توسعه صادرات و شرکت موثر در عرصه رقابت جهانی کافی نیست.

وی با اشاره به وجود10 شرکتواحد تولیدی نمونه کشور در ساوه و زرندیه گفت: تعیین واحد تولیدی نمونه استاندارد در کشور بر اساس بررسی نتایج آزمون نمونه های گرفته شده، استمرار کیفیت محصول به لحاظ نداشتن نواقص عمده، فعال بودن واحد کنترل کیفیت، استقرار نظام های کیفیت، استمرار آموزش کارکنان و ارتقای سطح فناوری واحد تولیدی صورت گرفته است.

وی افزود: برای توسعه بیشتر کشور نیاز به ارتقای کیفی محصولات تولیدی صنعتگران است که جهت رسیدن به این هدف باید از مسیر استاندارد به پیش رفت.اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر