1399/04/17
salamup.ir
nashrkhabar.ir

شهرداری ساوه ، حفاری را یک رده حفر کرد/ تساوی شهرداری ساوه و حفاری اهواز در لیگ برتر فوتسال

26 مهر 1395 کد خبر : 988617888

به گزارش نارخبر، پس از دو ماه تعطیلات اول فصل به خاطر جام جهانی فوتسال که با سومی ایران همراه بود با ادامه رقایت تیم ها در لیگ برتر فوتسال کشور گرمای این ورزش مجدد به شهر های فوتسال خیز مانند ساوه بازگشت.

 

حضور تماشاگران ساوجی بعد از دوماه در سالن شور و حال خاصی به وجود آورده بود به خصوص وقتی که احتمال داشت با کمی خوش شانسی در سایر بازی ها شاهد حضور تیم شهرشان در رده دوم جدول شوند.

 

در نخستین دیدار از هفته پنجم لیگ برتر فوتسال که یک ساعت زودتر از باقی دیدار ها در سالن 2500 نفری فجر فلسطین ساوه آغاز شد و تیم های فوتسال شهرداری ساوه و حفاری اهواز به تساوی3 بر 3 رسیدند.

 

در این دیدار محسن حسن زاده سرمربی شهرداری ساوه مقابل تیم سابقش انگیزه خاصی داشت و تیم شهرداری توانست بازی را بهتر آغاز کرده و با گل های اسحاق سورغالی و مسلم اولاد قباد از حریف دو بار پیش افتاد.

 

اما علیرضا بهلولی بازیکن تیم حفاری در دقایقی که تیمش دو بر یک عقب بود،  با زدن دو گل ، شاگردان علاسوند( سرمربی حفاری) را  پیش انداخت.

 

در دقایق پایانی شهرداری ها که با حمایت هوادارانشان انگیزه بالایی برای جبران نتیجه در مقابل تیم دوم جدول داشتند با فشار و تغییرات تاکتیکی توسط سعید تقی زاده به گل تساوی رسیدند تا این بازی میان دو تیم میانه جدولی با تساوی به پایان برسد.

 

با این نتیجه تیم حفاری با 10 امتیاز به رده سوم و شهرداری با هشت امتیاز به رده ششم سقوط کردند تیم های فرش آرا مشهد و مس سونگون ورزقان نیز با هشت امتیاز به دلیل تفاضل کمتر نسبت به شهرداری در رده های بعدی قرار گرفتند.

 

پس از اتمام بازی های هفته پنجم همچنان گیتی پسند با  امتبازات کامل از پنج بازی در صدر جدول جای دارد و تیم های تاسیسات دریایی، ملی حفاری، فرش آرا و یاسین پیشرو در جایگاه های بعدی قرار دارند.


گلزنان بازی شهرداری ساوه و حفاری اهواز، اسحاق سورغالی و مسلم اولاد قباد و سعید تقی زاده (برای شهرداری و علیرضا بهلولی ۲ و احمد ملاعلی برای حفاری بودند.

شهرداری ساوه سالن فلسطین
تگها: شهرداری ساوه, فوتسال ساوه, حفاری اهواز, لیگ برتر فوتسال, جام جهانی فوتسال, اخبار ساوه

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر