1398/04/31
salamup.ir
nashrkhabar.ir

انهدام 4 شبکه سازمان‌یافته مدلینگ در استان مرکزی

29 مهر 1395 کد خبر : 988617911

روابط عمومی سپاه روح‌الله با صدور اطلاعیه‌ای از انهدام شبکه سازمان‌یافته مدلینگ در استان مرکزی توسط سازمان اطلاعات سپاه روح‌الله خبر داد.

 

در این اطلاعیه آمده است؛ به اطلاع مردم عزیز استان مرکزی می‌رساند، در ادامه شناسایی و اشراف بر عوامل مخل امنیت اخلاقی و اجتماعی در فضای سایبری استان، سربازان گمنام امام زمان(عج) سازمان اطلاعات سپاه روح‌الله موفق به کشف، شناسایی و انهدام شبکه ترویج فساد و ابتذال در حوزه‌های ضد فرهنگی و ضداخلاقی در شبکه‌های اجتماعی شدند.

 

بخشی از اقدامات این شبکه سازمان یافته شامل "ترویج فرهنگ برهنگی و مدلینگ و عادی‌سازی بی‌حجابی"، "تلاش برای ترویج فرهنگ اباحه‌گری و ترویج روابط خارج از قواعد اخلاقی" از طریق ساخت کلیپ و انتشار تصاویر مبتذل می‌شود.

 

این سازمان در راستای مقابله با اقدام ضد فرهنگی و اشاعه فساد و فحشا توسط شبکه‌های مدلینگ و با توجه به اهمیت موضوع و جلوگیری از رخنه فرهنگی دشمنان و با هدف عملیاتی کردن بیانات مقام معظم رهبری درباره برخورد شدید با هجمه‌های فرهنگی و احترام به خواست مردم با 4 شبکه مدلینگ در استان مرکزی برخورد کرد و در همین راستا 24 نفر به مراجع قضایی معرفی شدند که پرونده آنان در دست بررسی قرار گرفت.

 

براساس اطلاعیه روابط عمومی سپاه روح‌الله، علاوه بر دستگیری این مهره‌های کلیدی و پلمب 9 باب آتلیه و استودیو و آرایشگاه زنانه تعداد 41 نفر از افرادی که ناخواسته در دام این شبکه افتاده بودند، احضار و ارشاد شدنداخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر