1398/11/02
salamup.ir
nashrkhabar.ir

صنایع ساوه الگوی مناسبی برای حضور در بازار جهانی هستند/ ساختمان اداره استاندارد شهرستان ساوه بهره برداری شد

9 آبان 1395 کد خبر : 988617976

به نقل از نارخبر،ساختمان اداره استاندارد شهرستان ساوه با حضور نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس،  رئیس سازمان ملی استاندارد کشور و سایر مسوولین  شهرستانی به بهره برداری رسید.

 نیره پیروزبخت رئیس سازمان ملی استاندارد کشور در این مراسم بهره برداری گفت: واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان ساوه بر تولید کالای با کیفیت به منظور رقابت بهتر در بازارهای جهانی تاکید کرده و همین علت موفقیت آنها در صادرات است که الگوی مناسبی برای دیگر تولیدکنندگان کشور است.

وی با اشاره به شناختی که قبل و بعد از مسئولیت از صنایع ساوه داشته است، افزود: وجود بزرگترین شهر صنعتی کشور با فعالیت صدها واحد تولیدی و صنعتی و تاکید بر تولید کالای با کیفیت به منظور رقابت بهتر در بازارهای جهانی از ظرفیت های این شهرستان است.

پیروزبخت بیان کرد: مدیران موفق واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان ساوه در بازدیدهای به عمل آمده، همیشه بر ارتقای مولفه‌های استاندارد تاکید دارند که نشان از قصد جدی صاحبان صنایع به موضوع تولید با کیفیت و نشان استاندارد برتر دارد.

وی افزود: تنوع در محصولات و صنایع موجب ظرفیت بالا برای تولید محصولات با کیفیت و صادرات محور در این شهرستان شده است.

 

ساختمان استاندارد ساوه

رئیس سازمان ملی استاندارد کشور  استان مرکزی را دارای زیرساخت های لازم برای تقویت تولید باکیفیت دانست و اظهار کرد: این سازمان یک سازمان فرابخشی و نظارتی در کشور است و تلاش برای تولید کالای با کیفیت تحت نظارت این سازمان موجب تقویت حضور جمهوری اسلامی ایران در بازارهای جهانی و تحقق کامل تجارت حلال به عنوان اولویت کشور شود.

 

وی احداث ساختمان اداره استاندارد در ساوه را با توجه به مزیت‌های تولیدی و صنعتی ضروری عنوان کرد و افزود: در این دولت توانستیم ساختمان این اداره که عملیات اجرایی آن در دولت قبل آغاز و نیمه کاره مانده بود را با تخصیص اعتبار ویژه تکمیل و افتتاح کنیم.

 

پیروزبخت ابراز امیدواری کرد با بهره برداری از ساختمان اداره استاندارد در ساوه  شاهد گسترش فعالیت‌های استاندارد در این شهرستان به عنوان زیربنای توسعه پایدار برای حضور و رقابت مناسب در بازارهای جهانی شویم.

 

حمایت از صنایع موجب رونق اقتصادی کشور می شود

محمدرضا منصوری نماینده مردم ساوه و زرندیه نیزگفت: استاندار و کیفی سازی محصولات پایه پیشرفت صنایع و حضور در بازار جهانی است.

 

وی با تاکید بر ضرورت احداث ساختمان سازمان استاندارد در ساوه افزود: صنایع ساوه و زرندیه سهم بسزایی در تولید و کسب درآمد برای کشور و استان مرکزی دارند و سهولت در امور آنها کمک به اقتصاد کشور است.

 

منصوری بیان کرد: باید از ظرفیت صنایع برای افزایش تولید ملی استفاده کرد زیرا در افزایش سطح رفاه مردم نقش مستقیم دارد.

 

وی ابراز امیدواری کرد با جذب سرمایه گذاران خارجی در راه اندازی پروژه های صنعتی این شهرستان شاهد شکوفایی و رونق اقتصادی بیشتر شویم.

انتهای پیام/
تگها: های تولیدی و صنعتی ساوه, پیروزبخت رئیس سازمان ملی استاندارد, استاندارد ایران, نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس, اخبار ساوه

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر