1397/10/28
salamup.ir
nashrkhabar.ir

برخورد واقعی با مفاسد اقتصادی خواسته مردم است

14 آبان 1395 کد خبر : 988618005

به گزارش نارخبر،حجت الاسلام سیدابراهیم حسینی امام جمعه ساوه در خطبه های نماز جمعه ساوه گفت: تغییر لفظ فساد به وام و حقوق معوقه و دیگر الفاظ نمی تواند ماهیت زشت این فساد اقتصادی را عوض کند.

 

وی افزود: توقع مردم از مسئولین می خواهند با مفاصد اقتصادی که مورد جدیدش در صندوق ذخیره فرهنگیان رخ داده است، رسیدگی و برخورد سریع شود.

 

امام جمعه ساوه با اشاره به تلاش رسانه های ماهواره ای برای تخریب چهره نظام بیان کرد: در سال 89 نیز بر ضد یک قاری رسانه های ماهواره ای شروع به جو سازی و تبلیغ کردند که مشخص شد اشتباه بود حالا مجدد همان تبلیغات را شروع کردند.

 

وی با اشاره به تاکید رهبرمعظم انقلاب با فساد حتی در نزدیکانش ادامه داد: قاری که سهل است اگر فرزند رهبری باشند برخورد می شود همانطور که در پرونده شهرام جزایری و متهم بودن چند مسئول دستور بررسی و برخورد دادند و گفتند حتی اگر فردی آنقدر نزدیک باشد که در زیر عبای ایشان قرار بگیرد برخورد شود.

 

حسینی با اشاره به جوسازی غرب ضد ایران اظهار کرد: اتفاقا حرف ما این است، چرا با آقازاده ها برخورد نمی کنند.

 

وی ادامه داد: یکی از آقایان ایدئولوژ ایران گفته بود اگر امام رضا (ع) زنده بود در کنسرت شرکت می کرد، آقایان توبه کنید و برگردید.

 

امام جمعه ساوه با اشاره به تبلیغ آل سعود مبنی بر هدف گرفتن مکه توسط انصارالله گفت: این تبلیغات دروغ و انتخاب رییس جمهور مورد نظر حزب الله لبنان بعد از دوسال کارشکنی عربستان نشانه شکست عربستان است.

 

انتهای پیام/
تگها: تغییر لفظ فساد به وام و حقوق, حسینی امام جمعه ساو, فساد اقتصادی

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر