1398/05/28
salamup.ir
nashrkhabar.ir

روحیه مقاومت اقتصادی و اعتقادی، سیاست چماق و هویج دشمن را بی اثر می کند/ 40 برنامه بمناسبت هفته بسیج در ساوه برگزار می شود

4 آذر 1395 کد خبر : 988618148

به نقل از نارخبر، بسیج مردمی توانسته به بیان رهبر معظم انقلاب با حرکت فراجناحی در رفع مشکلات مردم موفق عمل کند و مکمل کارهای اجرایی سایر قوا باشد، این نیروی مردمی در شهرستان ساوه نیز در عرصه های مختلف فرهنگی، اشتغال و کارجهادی، ورزشی و ... با همدلی و همکاری خوب سایر ادارات به گواه مردم و مسئولین موفق ظاهر شده است.

 

سرهنگ مجید احمدجعفری فرمانده ناحیه سپاه ساوه گفت: با توجه به خواسته های رهبر معظم انقلاب در عرصه فرهنگی، بصیرتی و اقتصادی بیشترین فعالیت ها در ساوه انجام شده است و در هفته بسیج امسال نیز 40 عنوان برنامه برجسته مانند همایش های بصیرتی، اقتصاد مقاومتی و نمایشگاه توانمدی های تولیدی بسیج داریم.

 

 

وی افزود: به منظور معرفی توانمندی‌های داخلی، رونق تولید و حمایت از واحدهای کوچک تولیدی برای دومین سال متوالی نمایشگاه صنایع تبدیلی و اقتصاد مقاومتی با ۱۶ غرفه به مدت ۱۰ روز در ساوه برپا شده است.

 

 

احمدجعفری با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان مبنی بر اینکه در بسیج، هیچ‌گاه بن بست وجود ندارد، بیان کرد: با حرکت بسیجی می توان تحریم و مشکلات اقتصادی ناشی از آن را برطرف کرد به همین خاطر امسال 22 میلیارد ریال اعتبار تسهیلات ارزان قیمت برای طرح‌های مختلف اقتصادی به ناحیه ساوه تعلق گرفته است که متقاضیان می توانند به سازمان بسیج سازندگی مراجعه کنند.

 

 

وی با اشاره به سابقه حمایت بسیج از تولید و اشتغالزایی افزود: در سالیان گذشته تولیدکنندگان محصولات مختلف کشاورزی، دامپروری، صنعتی و مشاغل خانگی از این تسهیلات استفاده کردند که تعدادی آز انها در نمایشگاه توانمندی‌های تولیدی بسیج حضور دارند.

فرمانده ناحیه سپاه ساوه هدف از این نمایشگاه را حمایت از توان تولیدگان داخلی، ترغیب جوانان به کشاورزی، دامپروی و کمک به استقلال کشور عنوان کرد.

 

 

وی اقتصاد را یکی از دریچه های نفوذ به کشور دانست و افزود: باید با تحقق اقتصاد مقاومتی قدرت نفوذ دشمن را در کشور کاهش دهیم تا نتواند از نیاز ما برای اهداف شوم خود استفاده کند و سیاست چماق و هویج یک مثال از سواستفاده آنها از نیاز ملل است که روحیه مقاومت در اقتصاد و اعتقادات، سیاست چماق و هویج دشمن را بی اثر می کند.

انتهای پیام/
تگها: فرمانده ناحیه ساوه, اخبار ساوه, نمایشگاه توانمدی های تولیدی بسیج ساوه, اخبار ساوه

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر