1399/11/09
salamup.ir
nashrkhabar.ir

منصوری نماینده مجلس: نمایندگان مجلس عضو هیئت نظارت بر انتخابات شوراها مشخص شدند

3 آذر 1395 کد خبر : 988618149

به نقل از نارخبر، یکی از تفاوت های انتخابات شوراهای اسلامی با انتخابات مجلس وظیفه نظارت بر انتخابات آن است که هیئتی از نمایندگان مجلس هر استان بر انتخابات شوراهای اسلامی در شهرستان ها نظارت دارند.

 

محمدرضا منصوری نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس گفت:  اعضای هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان مرکزی با رای گیری در مجمع نمایندگان استان مشخص شدند.

وی افزود: روز گذشته نمایندگان علاقمند استان برای عضویت در هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان مرکزی ثبت نام کردند تا سه نفر دارای بیشترین آراء انتخاب شوند.

منصوری بیان کرد: انتخابات اعضای هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان مرکزی با حضور نمایندگان برگزار شد و با اعتماد همکاران بنده به نمایندگی از مردم ساوه و زرندیه، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم دلیجان و محلات و علی‌اکبر کریمی نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی با اکثریت آرا به منظور نظارت بر انتخابات شوراهای استان از سوی مجمع نمایندگان انتخاب شدیم.

وی با اشاره به مسئولیت سنگین این هیئت افزود: براساس قانون اساسی نظارت بر برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بر عهده مجلس شورای اسلامی است و برگزاری انتخابات قانون‌مدار و بی‌طرفی از اولویت های این هیئت است.

 

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس اظهار کرد: این هیئت از همان ابتدای ثبت نام نامزدهای انتخابات شورای اسلامی نظارت خود را آغاز می کند.

انتهای پیام/
تگها: انتخابات شورای اسلامی, محمدرضا منصوری, نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس, استان, اخبار ساوه

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر