1397/03/02
salamup.ir
nashrkhabar.ir

کسب سه افتخار در هفته سوم لیگ فوتسال برای سن ایچ ساوه / سن ایچ ساوه در لیگ فوتسال کشور صدرنشین شد

27 آذر 1395 کد خبر : 988618333

به 'گزارش  نارخبر، هفته سوم لیگ دسته اول با برگزاری چهار دیدار در چهار شهر از گروه ب پیگیری شد و سن ایچی ها با کسب سومین پیروزی پیاپی، یکه تاز جدول شدند.

 

ساوجی ها میزیان پارسیان شهر قدس  در سالن دوهزار و 500 نفری فجر بودند در ابتدای بازی طبق روال بازی های قبل سن ایچ بر بازی حاکم نبود و  تیم حریف را دست کم گرفتند و دو گل را پارسیان ببه ثمر رساند.

 

 

اما در ادامه این سن ایچ بود که به خود آمد تا گلزنی کند و بازی را به تساوی کشاند، پس از تساوی در عدد دو، تیمها تلاش زیادی برای اثبات برتری خود در زمین مسابقه کردند که در انتها این شاگردان عقابی بودند که توانستند 5 بر 4 پیروز میدان شوند و در جدول رده بندی با حداکثر امتیازات صدرنشین شوند.

 

 

مربی و بازیکن ساوجی بهترین های هفته سوم لیگ فوتسال شدند

 

بهترین مربی این هفته رضا عقابی سرمربی سن ایچ ساوه بود زیرا تیم فوتسال سن ایچ ساوه به عنوان یکی از قدرت های لیگ دسته اول تنها تیم ٩ امتیازی مسابقات است، اما نکته جالب در مورد این تیم عقب افتادن آن در ابتدای تمام بازی ها است به شکلی که سن ایچ در هر سه بازی نیمه اول را با اختلاف حداقل دو گل بازنده به رختکن رفته است.

 

 

البته این امتیاز منفی برای سن ایچ ممکن است به مشکل ختم شود، ولی عقابی سرمربی با سابقه این تیم در نیمه مربیان ورق را به سود تیم خود برمی گرداند تا هم به عنوان سرمربی هفته انتخاب شود و هم تیمش در صدر قرار بگیرد.

مسعود آستانه هم با زدن دو گل برای سن ایچ توانست در ترکیب منتخب این هفته قرار بگیرد.

انتهای پیام/

 
تگها: صدرنشینی سن ایچ فوتسال, افتخارات عقابی سرمربی فوتسال, اخبار ساوه, نتایج لیگ دسته یک فوتسال

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر