1399/01/19
salamup.ir
nashrkhabar.ir

9 دی، روز تجلی بصیرت ملت انقلابی ایران بود

6 دی 1395 کد خبر : 988618386

به گزارش نارخبر، سرهنگ پاسدار مجید احمدجعفری فرمانده سپاه ناحیه ساوه در آستانه سالروز حماسه ۹دی گفت: 9 دی، روز تجلی بصیرت ملت انقلابی ایران بود .

 

وی افزود: بصیرت، عنصر بسیار مهمی است، نظام اسلامی از ابتدای انقلاب تاکنون، همواره با دو فضای غفلت و بصیرت روبرو بوده و در همه عرصه ها با تکیه بر بصیرت، توانست از چالشها و بحران ها عبورکند و ریشه و علت بسیاری از مشکلات و آسیب ها نیز غفلت و بی بصیرتی بوده است.

 

احمدجعفری بیان کرد: حماسه ۹ دی یکی از تاریخی ترین روزهای انقلاب است که در آن اقشار مختلف حضور داشتند و حماسه ای آفریدند که تنها یک روز و یک تاریخ نبود بلکه تاریخ ساز بود.

 

وی ادامه داد: مردم در حماسه ۹دی ثابت کردند که به دشمنان و فتنه‌گران اجازه نمی‌دهند که در امور داخلی ایران کوچکترین دخالتی داشته باشند.

 

این نیروی انقلابی تاکید کرد: کسانی که در فتنه ۸۸ به دنبال ضربه زدن به انقلاب بودند با حرکت خودجوش مردم مایوس و ناامید شدند.

 

وی افزود: 9دی حماسه‌ای بود که محاسبات دشمن را به هم ریخت، محاسباتی که با همکاری و برنامه‌ریزی دشمنان و عده‌ای مردود شده در داخل از روی بغض و کینه شکل گرفته بود، اما در این روز حماسی یک بار دیگر امت اسلامی با بصیرت عمل کرد و دشمنان نظام مأیوس شدند.

 

احمدجعفری تصریح کرد: حرکت حماسی مردم در 9 دی 88 و بسیاری از چالش های مشابه، به دلیل بصیرت بالا و به موقع آنها شکل گرفت و از طرفی، علت بسیاری از مشکلات و آسیب های مبتلابه نظام و ملت ایران هم ریشه در بی بصیرتی و غفلت از عملکرد و نیرنگ دشمن داشته است.

انتهای پیام/
تگها: فرمانده سپاه ناحیه ساوه, حماسه 9 دی ساوه, 9 دی، روز تجلی بصیرت, اخبار ساوه

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر