1397/03/02
salamup.ir
nashrkhabar.ir

سن ایچ ساوه صدرنشین لیگ دسته یک فوتسال شد

12 دی 1395 کد خبر : 988618429

به گزارش نارخبر،  هفته ششم لیگ برتر با برگزاری چهار دیدار در گروه ب پیگیری شد که سن ایچ ساوه توانست با وجود یک بازی کمتر با برد تیم شیرازی به صدر بازگردد و  تیم نفت امیدیه  توانست تیم دانش فریمان صدرنشین را با شکست از بالای جدول جدا کند.

 

این تیم ساوجی در یک بازی حساس که می توانست اختلافش را با سایر تیم ها افزایش دهد توانست با نتیجه دو بر یک  از سد تیم سخت کوش بالان صنعت شیراز بگذرد، تیمی که برای رهایی از انتهای جدول سخت تلاش می کند.


گلزنان این بازی ناصر بابایی و مهرداد کریمی برای سن ایچ و منتظرالمهدی برای بالان صنعت بودند که مهرداد کریمی به عنوان بهترین بازیکن دیدار انتخاب شد.

 

تیم مدعی سن ایچ ساوه که ١٢ امتیاز از چهار دیدار اول خود جمع کرده بود در خانه با تیم بالان صنعت شیراز روبرو شد، شاگردان عقابی مصمم بودند تیم شیرازی را شکست داده و به صدر بازگردند.

 

ساوجی ها در همان نیمه اول با گل ناصر بابایی از حریف پیش افتادند، این اولین بار در  بود که سن ایچ گل اول بازی را می زد، رقابت دو تیم در نیمه دوم بسیار مهیج بود و هر دو تیم یک گل به ثمر رساندند اما باز هم این سن ایچ بود که برنده بازی بود تا با کسب ۳ پیروزی امتیازات کامل این مسابقات را از آن خود کرده و در صدر بایستد.

سن ایچ از 5 بازی امتیاز کامل 15 را کسب کرده و توانسته است با وجود یک بازی کمتر از رده دوم جدول 3 امتیاز پیش افتد.

 

سن ایچ در هفته هفتم به دیدار رقیب مدعی خود تیم دانش فریمان می رود که با شکست آن می تواند خیالش را برای قهرمانی در نیم فصل راحت کند.

انتهای پیام/
تگها: لیگ دسته یک فوتسال, سن ایچ ساوه صدرنشین, اخبار ساوه

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر