1397/03/31
salamup.ir
nashrkhabar.ir

گردهمایی جمعی از مداحان حاشیه شهر با شهردار و اعضای شورای شهر

22 دی 1395 کد خبر : 988618495

دکتر "کامران جوادی" شهردار ساوه در گردهمایی جمعی از مداحان و ذاکرین اهل بیت (ع) حاشیه شهر که با حضور ریاست و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر برگزار شد، گفت: به لطف خداوند امروز با توجه به اقدامات انجام شده یا در حال انجام، شهرداری در نقاط مختلف از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب شهر دیده می شود.

    وی ضمن تشریح برخی کارهای انجام شده در جهت کاستی های سالهای گذشته در این شهر افزود: احداث تقاطع های غیرهمسطح در ساوه از 20 سال گذشته احساس می شد و به لطف خداوند و پشتیبانی شهروندان پس از افتتاح زیرگذر شهید رجایی یکی دیگر از تقاطع های غیر همسطح ساوه کلنگ زنی خواهد شد.

    دکتر جوادی با بیان اینکه مطالعات احداث تقاطع غیرهمسطح در میدان آزادی و شهرداری ساوه در حال پایان است، تصریح کرد: در میدان شهرداری یک ساخت تقاطع سه سطحی پیش بینی شده و شورای چهارم تا آخرین لحظه برای اجرای این پروژه تلاش خواهد کرد.

 

جوادی شهرداری ساوه


    حجت الاسلام یزدان دوست رییس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان نیز در این گردهمایی با طرح این سوال که چرا شادی های مذهبی به اندازه عزاداری ها مورد توجه نیست؟ گفت: مناسبت های مذهبی از جمله اعیاد و نیز ایام ولادت ائمه اطهار از بسترها و مناسبت هایی است که باید برای ترویج جشن های مذهبی و ایجاد شور و نشاط اجتماعی مورد استفاده قرار گیرد.

    وی بر استفاده از مناسبت های دینی برای ایجاد شادی و نشاط در جامعه تاکید کرد و گفت: اسلام با شادی مخالف نیست بلکه با گناه مخالف است   اما متاسفانه آنگونه که باید برای شادی و نشاط جامعه فعالیت هایی صورت گیرد اقدام نشده و در این زمینه دچار افراط و تفریط هایی هستیم.

    حجت الاسلام یزدان دوست افزود: شادی مثبت همواره با خرسندی، خوش بینی، امید و اعتماد همراه است، اما شادی منفی ناشی از محرک های کاذب بدست می آید که در نهایت منجر به اندوه و افسردگی می شوداخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر