1397/10/28
salamup.ir
nashrkhabar.ir

اراضی ساوه با نرخ دولتی وقسطی به سرمایه گذاران واگذار می شود

9 بهمن 1395 کد خبر : 988618594

به گزارش نارخبراز فرمانداری ساوه، محمد بهاروند فرماندار ساوه گفت: اراضی شهرک صنعتی سرمایه گذاری خارجی این شهرستان به نرخ دولتی و به صورت اقساط به متقاضیان واگذار می شود.

فرماندار ساوه گفت: هم اکنون آمادگی واگذاری زمین از 200 متر به بالا در شهرک صنعتی سرمایه‌گذاری خارجی وجود دارد و به منظور تسهیل و تشویق سرمایه گذاران با اعمال سیاست‌های حمایتی زمین قابل واگذاری با نرخ دولتی و با شرایط اقساطی به متقاضیان واگذار می‌شود.

محمد بهاروند در جریان بازدید مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کشور از شهرک صنعتی در حال احداث سرمایه‌گذاری خارجی در ساوه از واگذاری زمین به 24 واحد صنعتی و تولیدی در این شهرک صنعتی خبر داد و افزود: احداث این شهرک صنعتی مصوبه دولت است تا با عنوان شهرک صنعتی سرمایه‌گذاری خارجی فعالیت کند.

شهرک صنعتی معاون وزیر صنعت


وی از این شهرک صنعتی به عنوان مکان مناسبی برای حضور سرمایه‌گذاران خارجی یاد کرد و گفت: با احداث این شهرک و تامین زیرساخت‌ها شاهد حضور مستمر و مدام هیات‌های خارجی سرمایه‌گذاری هستیم.
بهاروند نزدیکی شهرک صنعتی سرمایه گذاری خارجی به تهران و مجاورت آن با بزرگترین شهر صنعتی و قطب صنعتی کشور را امتیاز مهمی برای تقویت انگیزه و حضور سرمایه‌گذاران خارجی دانست.

وی خواستار معرفی بیشتر این مجموعه عظیم صنعتی و تولیدی کشور شد تا بتوان با اطلاع‌رسانی بیشتر زمینه حضور سرمایه‌گذاران بیشتری را فراهم کرد.اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر