1397/04/31
salamup.ir
nashrkhabar.ir

تاکید نماینده ساوه و زرندیه بر عدم خروج مالیات از استان مرکزی

12 بهمن 1395 کد خبر : 988618605

به گزارش نارخبر، محمدرضا منصوری نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس گفت: عدم خروج مالیات از استان مرکزی برای جذب مالیات بیشتر ضروری است.

 

وی در نشست مشترک شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان و ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی گفت: وحدت در استان مرکزی و بین نمایندگان عینیت دارد و شاهد استانی پویا و فعال هستیم.

منصوری در خصوص راه‌ها و جاده‌های استان افزود: مسیر قطار سریع‌السیر که به اراک خواهد آمد، بار ترافیکی تهران را کاهش خواهد داد و راه نجات از ترافیک در تهران است.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس افزود: اگر به سمتی برویم که تمامی مالیات استان در داخل استان هزینه شود، قطعا تمایل برای جذب مالیات بیشتر خواهد شد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر مالیات استان حدود سه هزار میلیارد تومان است که اگر تماما به خود استان تخصیص یابد می‌تواند تا پنج هزار میلیارد نیز افزایش یافته و موجب انگیزه در مدیران امور مالیاتی شود. 

منصوری اظهار کرد: با پرداخت و هزینه‌کرد صحیح مالیات، استان به درستی شکل گرفته و بسیاری از بودجه‌های موردنیاز آن تامین شود.

وی اضافه کرد: اگر این درخواست پیگیری شود در دو الی سه سال آینده شاهد افزایش بودجه مالیات استان از سه هزار میلیارد به چهار یا پنج هزار میلیارد خواهیم شد.
 اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر