1398/05/28
salamup.ir
nashrkhabar.ir

دو خبر خوش برای منتقدان و موافقان برجام/ حل مشکلات مردم ایران باید اولویت اول مسئولین باشد

22 بهمن 1395 کد خبر : 988618672

به گزارش نارخبر، حجت الاسلام سیدابراهیم حسینی امام جمعه ساوه در خطبه های نمازجمعه گفت: حل مشکلات مردم ایران که به گفته امام راحل شریف ترین هستند باید اولویت باشد البته مشکلاتی مانند هپکو نباید سیاسی شده و دشمنان سواستفاده کنند.

وی با اشاره به شرایط سخت زندگی مردم افزود: شاهد هستیم کارگرانی 10 تا 20 ماه حقوق نگرفتند، مسئولین انصافا خودتان را جای آنها بگذارید چطور می توان زندگی کرد.

 

حسینی با تشکر از حضور باشکوه تر مردم در راهپیمایی 22 بهمن بیان کرد: مردم آمدند تا به آقای ترامپ بگویند« غلط کردی، مردم ایران را تهدید کردی».

وی با اشاره به اهمیت انقلابی ماندن افزود: انقلاب های دیگر جهان بعد از مدتی منحرف و شکست خورده است چون انقلابی های آن عوض شدند پس باید آرمان های انقلاب حفظ و به نسل بعدی منتقل شود.

 

 

امام جمعه ساوه با اشاره به وام های کلان بدون بازگشت اظهار کرد: معوقات بانکی 23 نفر 3 برابر کل یارانه مردم است به دولت محترم  که برای پرداخت یارانه مردم مشکل دارد توصیه دارم این معوقات بانکی را بگیرید تا هم مردم راضی شوند و هم کار شما راحت شود.

 

وی خواستار شایسته سالاری شد و ادامه داد: باندبازی در عزل و نصب ها کمتر از حرام خواری نیست باید عدالت مدنظر باشد.

 

 

 

خطیب نماز جمعه ساوه گفت: امروز در راهپیمایی همه آمدند اصولگرا و اصلاح طلب در این مسائل مشترک هستند، نباید با اختلاف موجب تضعیف شویم همانطور که در قرآن آمده است؛ هر امتی اختلاف کرد، ضعیف می شود.

 

وی ادامه داد: در این شهرستان وحدت بین مسئولین حاکم است و اگر اختلافی هم باشد باید در جلسات داخلی حل شود و به میان مردم کشیده نشود.

 

 

 

حسینی در پایان دوخبر خوش برای موافقان و منتقدان برجام داشت و بیان کرد: خبر خوش برای موافقان برجام این است که خیالتان راحت باشد ترامپ برجام را پاره نمی کند، چون خوش تر از این توافق، نصیبش نمی شود و همانطور که آقای ظریف گفته بود بهترین توافق ممکن برای آمریکا بود.

 

وی افزود: البته در این توافق بعضی خطوط قرمز رهبری معظم انقلاب رعایت نشد ولی مذاکره کنندگان را خائن نمی دانیم.

 

 

 

امام جمعه ساوه درباره خبر خوش برای منتقدان برجام نیز اظهار کرد: خبر خوش برای آنها این است برخلاف کسانی که فکر می کنند برجام 10 سال یا بیشتر پابرجا می ماند،  باتوجه به اشاره ای که حضرت آقا اخیرا داشتنداگر آنها به تحریم و بدعهدی ادامه دهند با یک اشاره رهبری فعالیت هسته ای را مجدد شروع می کنیم.

 

انتهای پیام/اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر