1398/02/02
salamup.ir
nashrkhabar.ir

یک کشته و شش مصدوم در آزادراه ساوه- همدان

16 فروردین 1396 کد خبر : 988618866

به گزارش نارخبر، آزادراه ساوه- همدان یکی از پرتصادف ترین مسیرهای مواصلاتی استان مرکزی است که بیشترین درصد مصدومان حوادث را دارد و در حادثه امروز نیز باز شاهد یک تصادف مرگبار بودیم.

 

نعمت الله عزیزی رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه به خبرنگار نارخبر، گفت: دو تصادف اخیر در آزاد راه ساوه - همدان یک کشته و شش مصدوم برجا گذاشت.

وی افزود: در تصادف مرگبار بامداد امروز، یک دستگاه پیکان و یک دستگاه کیا در کیلومتر 77 آزادراه ساوه- همدان، یک نفر کشته و یک نفر مصدوم شد.

 

 

عزیزی اظهار کرد: مرکز پیام شهرستان ساوه طی تماس مردمی در ساعت 2:18 بامداد امروز از برخورد یک دستگاه پیکان و یک دستگاه کیا در کیلومتر 77 آزادراه ساوه همدان با خبر می شود، بلافاصله تیم اورژانس پایگاه جاده ای نوبران به محل حادثه فراخوان می شود متاسفانه راننده پیکان به علت شدت جراحات وارده در دم کشته شده بود، و راننده کیا هم توسط نیروهای اورژانس در محل حادثه درمان شد.

 

وی با اشاره به حادثه دیگر در این محور بیان کرد: در این تصادف دو دستگاه پراید با پژو 206 در کیلومتر20 آزادراه ساوه- همدان تصادف کرد که 5 مصدوم را برجا گذاشت.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه ادامه داد: یکی از مصدومان این حادثه خانم بارداری بودند که اقدامات حمایتی پیش بیمارستانی انجام شده و به بیمارستان منتقل شد.

انتهای پیام/

 
تگها: آزادراه ساوه- همدان, عزیزی فوریت های پزشکی ساوه, اخبار ساوه

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر