1398/05/28
salamup.ir
nashrkhabar.ir

آرمان های انقلاب با پیگیری رهبری معظم، زنده مانده است/ فردا،عطش دیدار رهبری بر تشنگی جسم غلبه می کند

13 خرداد 1396 کد خبر : 988619112

به گزارش نارخبر، حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد نکویی ماهانی امام جمعه شهر آوه در گفتگو با نارخبر گفت: هرچقدر از ظهور این انقلاب می گذرد، محبت و معرفت مردم نسبت به اصل انقلاب و جمهوری اسلامی بیشتر می شود و دیانت، اخلاص و پیگیری آرمان های انقلاب رهبرمعظم انقلاب باعث زنده ماندن آرمان های متعالی انقلاب شده است.

وی افزود: کسانی که می خواهند انقلاب را از ما با نفوذ و توطئه بگیرند تا از درون استحاله شود، متوجه نیستند که با مردمی فهیم و ولایت مدار طرف هستند که روز به روز اعتقاد بیشتری به آرمان های انقلاب پیدا می کنند.

امام جمعه آوه

 

 نکویی ماهانی با اشاره به آشوب منطقه بیان کرد: عزت، امنیت و آرامشی که ما داریم همه مرهون شجاعت و راهنمایی امام راحل بود که ما را در این مسیر قرار داد و بعد از ایشان کشتی انقلاب به خلف صالحش امام خامنه ای سپرده شد.

وی ادامه داد:وصیت خود امام راحل برای انتخاب رهبر آینده به تایید آیت الله هاشمی، آیت الله مهدوی کنی و آیت الله مشکینی خود حضرت آیت الله خامنه ای بود.


امام جمعه آوه  با اشاره به انتخابات اخیر اظهار کرد: نظر رهبر معظم انقلاب جذب حداکثری است و همین انتخابات نشان داد که بیشتر مردم نظام اسلامی را قبول دارند.

وی با اشاره به ویژگی های رهبر معظم انقلاب افزود: اخلاص، ولایت مداری، مردمی بودن ایشان در زمان ریاست جمهوری و حضورشان در میدان های نبرد حق علیه باطل بارز است.نکویی ماهانی تاکید کرد: یکی از اصول انقلاب اسلامی مسئله استکبار ستیزی و دفاع از مستضعفان است و همین موجب محبت و دوام انقلاب تا امروز شده است.

وی ادامه داد: منافقین، سران کشورهای همسایه و غربی ها از اسلام ما می ترسند به همین خاطر می خواهند اسلام را از مردم ایران بگیرند که زهی خیال باطل است.


این استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد: مردم ما ثابت کردند برای اسلام از همه چیزشان می گذرند، استقلال و استکبار ستیزی جزو اصول امام راحل است که فرمود:« نه غربی، نه شرقی، جمهوری اسلامی».

وی افزود: در مراسم امسال هم با وجود سختی روزه داری شاهد حضور مردم از شهرهای نزدیک به تهران می شویم و عطش دیدار رهبری بر تشنگی جسم غلبه می کند.
انتهای پیام/


تگها: نکویی ماهانی امام جمعه آوه, عطش دیدار رهبری, اخبار ساوه, استکبارستیزی‌

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر