1397/11/03
salamup.ir
nashrkhabar.ir

وزارت اطلاعات جریانات نفوذی آمریکا را معرفی کند/ دولت باید سند2030 را باطل کند/صدای سیلی ما به داعش را مستکبرین شنیدند

2 تیر 1396 کد خبر : 988619236

به گزارش نارخبر، حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی امام جمعه ساوه در خطبه نمازجمعه این شهر گفت: وزارت اطلاعات جریاناتی را که آمریکا برای تغییر نظام روی آنها حساب باز کرده است را معرفی کند.
وی با اشاره به سخنان تیلرسون وزیر خارجه آمریکا مبنی حمایت از عناصر داخلی برانداز افزود: سیاست آنها تاکید بر تحریم ایران به بهانه های مختلف موشکی، سپاه و غیره است، وزارت اطلاعات جلوی عناصر نفوذی را بگیرد.

حسینی در سوال از وزارت اطلاعات بیان کرد: آیا آنهایی که به هر بهانه ای همچون فتنه سازماندهی شده 88، اقتدار سپاه را می شکنند، همان جریان آمریکایی نیستند؟
وی ادامه داد: آیا نباید راه دادن حامیان و وابستگان فتنه 88 به کابینه دولت آینده خط قرمز باشد.

دولت باید سند2030 را باطل کند
حسینی امام جمعه ساوه با اشاره به سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب در جمع اساتید اظهار کرد: ایشان بر نادرستی و ناروایی سند2030 و سایر مسایل فرهنگی، سیاسی و اجتماعی تاکید کردند.
وی ادامه داد: از دولت می خواهیم بر اشتباه خود در این سند یونسکو پایان دهد و اساسا سند2030 را باطل و خروج خود را اعلام کند.

صدای سیلی ما به داعش را مستکبرین شنیدند
خطیب نمازجمعه ساوه تصریح کرد: همان شبی که رهبری معظم انقلاب فرمودند ما سیلی می زنیم، با دستور مستقیم ایشان بعنوان فرمانده کل قوا، سپاه پاسداران با شلیک 6 موشک میان برد، سیلی به داعش زد طوریکه رژیم سعودی، آل سعود و آمریکا هم صدایش را شنیدند.
وی با اعلام حمایت ملی از این پاسخ افزود: خوشبختانه تمام دوستان انقلاب با عر طیف سیاسی اصولگرا و اصلاح طلب، حتی برخی از اپوزسیون ها خوشحال شدند.

 

دلایل حمایت از نهضت فلسطینی ها
حسینی با اشاره به روز قدس گفت: ما به سه دلیل از نهضت فلسطینی ها حمایت می کنیم: 1- به حکم شریعت اسلامی که دفاع از مسلمین را واجب می داند. 2- به حکم ایرانی بودن زیرا اسراییل و داعش غده سرطانی هستند که اگر آن سوی مرزها مهار نشوند در مرزها باید با آنها بجنگیم.
وی ادامه داد: سومین دلیل فطرت انسانی است که رهبری معظم فرمودند:« راهپیمایی روز قدس، بعنوان نماد مقابله با سلطه استکباری است و نه فقط دفاع از یک ملت وخاک».


امام جمعه ساوه با اشاره به پاسخ موشکی سپاه تاکید کرد: این حمله موشکی این پیام را داد که انتقام سختی از دشمن متجاوز گرفته می شود و این موشک های آماده به شلیک عامل اقتدار هستند و دشمنان بدانند دست ما روی ماشه است.
وی افزود: این حملات دقت بالای موشک ها را ثابت کرد که حفظ و تقویت این توان موشکی ، ضرورت ملی است.

حسینی یاداوری کرد: آمریکا بداند هر 30 پایگاه نظامی اش در منطقه در تیرراس ما هستند و مردم منطقه هم بدانند ما در کنار آنها هستیم.


وی عید فطر را نماد وحدت و نمایش شکوه و عظمت امت اسلامی دانست و بیان کرد: تجمیع زکات در این ایام توسط شورای زکات مناسب تر و فراگیر است.اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر