1397/03/31
salamup.ir
nashrkhabar.ir

اراده جدی مسئولین ساوجی برای حفظ باشگاه شهرداری ساوه/ منصوری: از کفاشیان خواستم فرصت بیشتری برای تکمیل مدارک لیگ برتر بدهد

12 تیر 1396 کد خبر : 988619278

به گزارش نارخبر، شورای شهر ساوه پس از حواشی که بخاطر فساد مالی در شهرداری ساوه بوجود آمد به دلیل کاهش بودجه شهرداری به علت مصوبه تجمیع مالیات بر ارزش افزوده و در نتیجه کاهش سهم ساوه از ارزش افزوده، با اکثریت آرای اعضای این شورا، رای به انحلال و واگذاری امتیاز لیگ برتری تیم فوتسال شهرداری به سن‌ایچ  داد که این مصوبه در جلسه کمیته انطباق فرمانداری ساوه رد شد، ولی ه شورای شهر دوباره مصوبه‌ای درخصوص انحلال این تیم به تصویب رساند که با توجه به آخرین مهلت ثبت نام در لیگ برتر احتمال کنار گذاشتن این تیم قوت گرفته است.

محمدرضا منصوری نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس به نارخبر، گفت: تیم شهرداری ساوه متعلق به مردم ساوه است ولی این موتور محرک ورزش حرفه ای در ساوه، متاسفانه دیگر حمایت اعضای شورای شهر را ندارد و انحلال این تیم مجدد تصویب شده است، با رایزنی های که با کفاشیان داشتم مشکلات بوجود آمده در شورای شهر ساوه را شرح دادم تا فرصت بیشتری برای تکمیل مدارک و ثبت نام در لیگ برتر بدهند.

وی افزود: با جدیت بدنبال حضور لیگ برتری این تیم ریشه‌دار که سرمایه اجتماعی و ورزشی ساوه است، می شوم و با فرماندار ساوه نیز برای رد مجدد این مصوبه در کمیته انطباق هم نظر هستیم.


منصوری که خود سابقه مربیگری ورزشی نیز دارد، بیان کرد: ورزش یکی از تفریحات سالم است و باید با حمایت همه جانبه علاوه بر حفظ این برند ورزشی با تغییراتی در ساختار باشگاه به گسترش خدمات ورزشی این باشگاه به ورزشکارن بیشتر کمک کنیم.

وی تاکید کرد: این مصوبه شورا بدون تایید کمیته انطباق راه به جایی نمی برد ولی فرصت ثبت نام در لیگ برتر اندک است و باید سریعتر مدارک لازم به فدراسیون فوتبال ارسال شود.

 

منصوری فوتسال شهرداری ساوه

سیدمهدی حسینی معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری ساوه نیز گفت: مصوبه انحلال تیم شهرداری ساوه در کمیته انطباق فرمانداری ساوه رد شد.
وی افزود: در جلسه ای که با حضور فرماندار ساوه، رئیس دادگستری شهرستان و سرپرست شهرداری تشکیل شد، مصوبه شورای اسلامی ساوه مبنی بر انحلال تیم  به دلیل محدودیت در بودجه بررسی شد و قرار شد با پیگیری نماینده فرماندار و رییس دادگستری موضوع افزایش بودجه باشگاه دنبال شود.

حسینی با اشاره به تغییر سرپرست باشگاه شهرداری اظهار کرد: رضا سروریان با حکم سرپرست شهرداری بعنوان سرپرست باشگاه انتخاب شد تا مقدمات تکمیل مدارک و ثبت نام در لیگ برتر تسریع شود.
وی تصمیم گیری درخصوص تیم فوتسال شهرداری ساوه را منوط به تصمیم‌گیری در دوره پنجم  شورا دانست و ادامه داد: با انجام ثبت نام تیم، شاهد بازی تیم فوتسال شهرداری ساوه در روز چهارشنبه هفته جاری می شویم.

شهرداری ساوه

 

مهندس منصوری نماینده مجلس ساوه و زرندیه


انتهای پیام/
تگها: حفظ باشگاه شهرداری ساوه, منصوری نماینده مردم ساوه و زرندیه مجلس, انحلال فوتسال شهرداری, حسینی معاون فرمانداری ساوه

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر