1398/12/01
salamup.ir
nashrkhabar.ir

اعزام 450 جهادگر ساوجی به مناطق محروم/اجرای 7 پروژه محرومیت‌زدایی در ساوه

5 مرداد 1396 کد خبر : 988619382

به گزارش نارخبر، سرهنگ پاسدار مجید احمدجعفری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساوه گفت: 7 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر دو میلیارد ریال شامل ساخت مسجد، غسالخانه، پل و لایروبی با همکاری خیرین و سازمان‌های مربوطه در دست اقدام است.

وی با اشاره به اینکه اردوهای جهادی در این شهرستان از چندی پیش آغاز شده است، افزود: در سه ماهه نخست سال جاری بیش از 450 نفر از اقشار مختلف در قالب اردوهای جهادی به روستاهای محروم نوبران و بخش مرکزی شهرستان ساوه اعزام شدند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساوه با بیان اینکه اردوهای جهادی تنها به بحث عمران منتهی نمی‌شود، گفت: اجرای طرح کاهش آسیب‌های اجتماعی در 3 منطقه حاشیه‌نشین ساوه در قالب اجرای برنامه‌های فرهنگی، ورزشی، مذهبی و بهداشتی اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: لایروبی نهرهای کشاورزی، رنگ‌آمیزی مسجد غرق آباد، ساخت دفتر امام جمعه شهر آوه، بخشی از خدمات ارائه شده در مناطق محروم توسط گروه های جهادی در این مدت سه ماهه بوده است.

 

 احمدجعفری تصریح کرد: در حوزه اشتغالزایی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی از جمله خیاطی و قالی‌بافی، در حوزه بهداشت و درمان اعزام تیم پزشکی به مناطق محروم و همچنین ارائه خدمات درمانی رایگان در برخی از مساجد شهرستان ساوه بخشی از خدمات بسیج سازندگی سپاه ساوه بوده است.

 

وی افزود: همچنین 7 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر دو میلیارد ریال شامل ساخت مسجد، غسالخانه، پل و لایروبی با همکاری خیرین و سازمان‌های مربوطه در دست اقدام است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساوه تصریح کرد: اردوهای جهادی با هدف رضایت خداوند، خودسازی دانش‌آموزان و دانشجویان و خدمت‌رسانی انجام می‌شود و بسیج نیز در کنار سایر نهادهای انقلابی همواره در مسیر تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در مباحث مدیریت جهادی، روحیه انقلابی، اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال پیشگام بوده و درهر میدانی که نیاز بوده وارد شده است.

 اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر